Popek Monster pokazał przyrodzenie. Filmik wyciekł do internetu

2023-01-20 10:14 RW
Popek Monster pokazał PENISA do kamery! Wyciekło SZOKUJĄCE nagranie bez cenzury
Autor: FAME MMA / materiał prasowy Popek Monster pokazał PENISA do kamery! Wyciekło SZOKUJĄCE nagranie bez cenzury

Popek Monster zszokował dosłownie wszystkich. Mało kto się spodziewał, że TAKIE nagranie kiedykolwiek wycieknie do sieci, a głównym bohaterem będzie artysta, który wielokrotnie mówił, że idzie już sportową, niekontrowersyjną drogą. Jednak raper kolejny raz wywołał ogromny szok i sprawił, że na jego temat wylała się lawina komentarzy. Co dzieje się na filmiku? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Spis treści

  1. Filmik Popka - reakcja
  2. Popek pokazał penisa - wideo

Popek Monster pokazał penisa do kamery a szokujące nagranie w kilku kopiach pojawiło się w sieci! Pierwsze opinie na temat tego, że Popek stoi przed lustrem z penisem na wierzchu pojawiły się 18 stycznia po godzinie 16:00. Dopiero jednak w godzinach wieczornych, tego samego dnia, nagranie wideo zyskało na popularności głównie na Twitterze. Kto udostępnił nagranie? To nie do końca jest jasne, więc czekamy na oficjalny komentarz Pawła Mikołajuwa.

Młody POPEK - tak kiedyś wyglądał. Przed operacjami przystojniak i elegant? [ZDJĘCIA]

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Filmik Popka - reakcja

Filmik Popka bez cenzury, z całkowicie odkrytym przyrodzeniem, momentalnie pojawił się w kilku kopiach w internecie. Samozwańczy Król Albanii na nagraniu przed lustrem mówi niewyraźnie coś w kierunku jakiejś dziewczyny. Jedyne, co widz jest w stanie zrozumieć, to słowa: jestem strasznie zboczony na twoim punkcie.

Popek pokazał penisa - wideo

Popek Monster tym samym kolejny raz zszokował opinię publiczną. Pierwszy raz na tak szeroką skalę poszło to wtedy, gdy w amerykańskich mediach pojawiła się informacja, iż Popek nie żyje, bo "ozłocił sobie jądra"?! Każdy wówczas się zastanawiał, o co chodzi w tej makabrycznej plotce. Teraz zszokował po raz kolejny!

🎧 Jan Pirowski z Radia ESKA gościem podcastu Gabrysi Gargaś!

Posłuchaj rozmowy znanej pisarki z radiowym ciachem - o emocjach, zmianach i wyzwaniach!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE