Popek zakłada partię Młoda Polska! Jaki ma program? [NOWE SZCZEGÓŁY]

2018-12-17 8:28
Popek Monster
Autor: East News

Popek Monster zakłada partię polityczną! Raper i zawodnik MMA chce trafić do sejmu? Jaki ma program i kogo przygarnie jego partia?

Popek Monster, znany raper i aspirujący zawodnik MMA, wchodzi do polityki. Na polskiej scenie powstanie kolejna partia. Popek ma już nazwę i program, a raczej... manifest!

Jaki program ma nowa partia Popka i kto wraz z Pawłem stanie w jej szeregach?

>> Popek: BLIZNY NA TWARZY - zobacz, jak powstały! UWAGA, DRASTYCZNE SCENY! Video 18+!

POPEK I JEGO PARTIA "MŁODA POLSKA". JAKI JEST JEJ PROGRAM?

To, że Popek Monster chce wejść do polityki, nie jest dla fanów rapera żadną nowością. Paweł Mikołajuw już jakiś czas temu zapowiadał, że chce zostać posłem. O sprawie zrobiło się jeszcze głośniej po komentarzu jego byłego rywala z KSW, aktora Tomasza Oświecińskiego, który wyśmiał Popka, zamiast POSŁEM nazywając go... osłem.

40-letni raper nie przejął się jednak krytyką i poszedł o krok dalej. Zamiast przytulać się do już istniejących partii (miał startować z list Janusza Korwin-Mikkego) postanowił założyć własną!

Jak będzie nazywać się partia Popka i jaki będzie jej program? Raper ogłosił to w specjalnym manifeście, który opublikował na YouTube!

>> Dlaczego Popek pociął sobie twarz i wytatuował oczy? "Tęsknota za ojczyzną i..." [VIDEO]

Film z manifestem Popek Monster nagrał niedaleko sejmu, dokąd zamierza trafić z ramienia swojej nowej partii o nazwie... Młoda Polska.

Pamiętajcie, że ten kraj jest w naszych rękach. Jesteśmy właścicielami tego kraju i tylko my możemy coś w tym kraju zmienić

- mówi w manifeście partii Młoda Polska Popek Monster.

Muzyk zaznacza, że wie, iż "nie jest aniołkiem" i budzi wiele kontrowersji.

Popełniłem dużo błędów, tylko że ja do tych błędów potrafię się przyznać

- mówi Paweł "Popek" Mikołajuw.

Cały manifest partii Popka znajdziecie poniżej. Uwaga: Popek jak zwykle nie przebiera w słowach - ze względu na wulgaryzmy wideo przeznaczone jest dla dorosłych...

Oddalibyście głos na Popka i Młodą Polskę? A może wolicie poczekać na szczegóły programu i listę jego kandydatów? Jak myślicie - Popek zdoła zbudować prawdziwą partię, czy może po prostu kolejny raz postanowił gdzieś zaistnieć?

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE