Dlaczego Popek pociął sobie twarz i wytatuował oczy? "Tęsknota za ojczyzną i..." [VIDEO]

2016-11-23 13:04
popek blizny na twarzy
Autor: YouTube

Wiemy już, dlaczego Popek wytatuował sobie oczy i wyciął blizny na twarzy... Wystarczyły dwa powody.

Tatuaże oczu i blizny Popka to jego znaki rozpoznawcze. Nie zrobił ich jednak dla sławy. W programie "Kuba Wojewódzki" Popek Monster wyjawił prawdziwe powody, dla których pociął sobie twarz i wytatuował oczy!

Tzw. skaryfikacja to bardzo odważny krok na całe życie. Tatuaże oczu czy blizny na twarzy zostaną już z Popkiem na zawsze. Między innymi z tych powodów wiele osób zastanawia się, dlaczego Popek wytatuował sobie oczy i co było powodem decyzji o celowym okaleczeniu twarzy.

Popek został o to zapytany przez Kubę Wojewódzkiego podczas wizyty w jego programie.

"Ja nie wiem dlaczego. Nie robię tego pod publiczkę, nie robię tego, żeby kogoś wystraszyć. To jest po prostu silniejsze ode mnie. Ja się tego boję" - wyznał Popek u Kuby Wojewódzkiego.

>> Popek: BLIZNY NA TWARZY - zobacz, jak powstały! UWAGA, DRASTYCZNE SCENY! Video 18+!

Kuba zadał Popkowi jeszcze jedno bardzo ważne pytanie: "Podobasz się sobie?"

"Właśnie chciałem powiedzieć, że TAK. Teraz jestem complete. Mi się wydaje, że to jest tęsknota za Polską pomieszana z wódką. Tak wylałem swój żal. Z tęsknoty za krajem zacząłem sobie ciąć mordę" - wyjaśnił Popek.

Zobaczcie fragment programu Kuby, w którym Popek tłumaczy, dlaczego pociął sobie twarz i wytatuował oczy:

Popek
Autor: SuperExpress.tv Popek
Popek, Paweł Rak
Autor: East News Popek, Paweł Rak

Nie tylko Popek ma tajemnice! Już dziś obejrzyjcie filmy o największych gwiazdach i skandalistach na eskaGO! Beyonce, Lady Gaga, Michael Jackson, Justin Timberlake, One Direction – czego oni nam nie mówią?

NAJNOWSZE