Polska Japonia: memy i zdjęcia po meczu! Polacy wygrali i skończyli mecz w 80. minucie!

2018-06-28 18:09

Za nami ostatni mecz Polaków na Mundialu - Polska Japonia! Memy i zdjęcia doskonale komentują to zwycięskie spotkanie!

Ostatni mecz Polaków na Mundialu to już historia. Mecz Polska Japonia zakończył się zwycięstwem Polaków 1:0. To nie oznacza jednak, że nasza reprezentacja wyeliminowała z gry Japonię - z boiska zadowoleni zeszli wszyscy.

Bramkę w meczu Polska Japonia strzelił Jan Bednarek. To dzięki niemu chociaż na pożegnanie Mundialu polska reprezentacja zwyciężyła w meczu. Japonia nie rozpaczała jednak z powodu wyniku, bo 1:0 przy bilansie bramek i żółtych kartek w całych rozgrywkach grupowych, dała im wyjście z grupy. Dlatego też mecz Polska Japonia zakończył się właściwie w 80-tej minucie - Japończycy bali się bowiem stracenia bramki i otrzymania kartki, a Polakom... wystarczyła jedna, honorowa bramka. Ostatnie 10 minut meczu to oczekiwanie wszystkich na końcowy gwizdek w bezruchu. Oczywiście m.in. to skomentowali internauci w memach po meczu Polska Japonia.

Polska Japonia - memy

Tak, jak w przypadku poprzednich rozgrywek, memy po meczu Polska Japonia pojawiły się w sieci momentalnie! To właśnie memy pozwalały polskim kibicom zachować uśmiech na twarzy po porażkach z Senegalem i Kolumbią - odrobina humoru zawsze pomaga w tak nieprzyjemnych sytuacjach. Inaczej jest jednak w przypadku meczu Polska Japonia! Memy nie tłumaczą porażki, ale dają nowe, nieco z przymrużeniem oka, spojrzenie na ten mecz.

Zobaczcie memy Polska Japonia i galerię zdjęć z meczu! Podobała Wam się postawa polskich piłkarzy w końcówce?