54-letnia Salma Hayek i 51-letnia Jennifer Lopez zawstydzają młode gwiazdy. Jak one to robią?

2020-09-23 14:15 mm

Salma Hayek i Jennifer Lopez dawno skończyły 50 lat, ale figury i kondycji może im zazdrościć niejedna znacznie młodsza gwiazda show-biznesu. Kiedy przeglądamy Instagram obu aktorek, możemy pomyśleć, że Salma i J.Lo zamieszczają na nim głównie zdjęcia sprzed lat... Nic bardziej mylnego! Po prostu obie aktorki mimo upływu lat utrzymują znakomitą formę. W czym tkwi ich sekret?

Czy Salma Hayek i Jennifer Lopez posiadły sekret wiecznej młodości? W czym tkwi tajemnica urody i kondycji aktorek, które przecież skończyły już 50 lat?

Z pewnością niejedna gwiazda szołbizu może pozazdrościć J.Lo i Salmie Hayek kondycji i figury, ale warto pamiętać, że dobra forma nie spadła aktorkom z nieba. Jennifer Lopez regularnie wylewa na siłowni siódme poty, czym od czasu do czasu chwali się na swoim Instagramie. Niedawno pokazała zdjęcie swojego perfekcyjnie umięśnionego brzucha - z pewnością wyrobienie sobie takiej figury nie przyszło artystce bez wyrzeczeń.

Również Salma Hayek często widziana jest w drodze z lub na siłownię, gdzie 51-letnia aktorka pracuje nad formą pod okiem osobistego trenera.

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

J.Lo i Salma Hayek na Instagramie. Takich zdjęć zazdrości im niejedna gwiazda

Nie każda hollywoodzka gwiazda może pochwalić się takimi fotkami, jakie znajdziemy na Instagramach Salmy Hayek i Jennifer Lopez. Z pewnością zazdrosnym okiem na konta obu pań spoglądają ich rówieśniczki, ale nie tylko!

Jesteśmy przekonani, że wiele znacznie młodszych celebrytek chciałoby móc pokazać na swoim Insta TAKIE zdjęcia...

Jak myślicie, czemu Jennifer Lopez i Salma Hayek przede wszystkim zawdzięczają tak dobrą formę?

NAJNOWSZE