Zgadnij jaką gwiazdą jestem! Rozpoznasz celebrytów opisanych w quizie?

2022-01-16 9:00 es
Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl

Jesteś fanką show-biznesu, a plotki o gwiazdach czytasz na bieżąco? jeśli tak, koniecznie spróbuj swoich sił w naszym quizie. Opisujemy w nim znane osobistości - aktorów, wokalistki czy po prostu bywalców celebryckich salonów. Poprzeczka jest wysoko, bo dostajesz od nas bardzo mało informacji... Czy uda Ci się rozpoznać, jaką gwiazdą jestem?

W show-biznesie wszystkiego musi być dużo. Niewątpliwie jednak najwięcej jest gwiazd lub osób, które aspirują, by nimi zostać. Celebryci, którzy chcą zdobyć nieśmiertelną sławę, muszą nieźle się wysilić. Powinni wykazać się w taki sposób, aby fani nigdy o nich nie zapomnieli. Skandale i dramy to droga na skróty, ale często też okazuje się, że prowadzi donikąd.

Prawdziwe gwiazdy, to nie sławy jednego sezonu. Zdobywają uwielbienie fanów na całym świecie. Ci najwierniejsi znają każdy szczegół z życia swoich idoli. A jak jest z Wami? Uważnie śledzicie show-biznes, czy tylko okazjonalnie czytacie plotki?

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Hotplota.pl zaprasza do zabawy. Odpalcie nasz quiz i sprawdźcie, czy uda się Wam rozpoznać gwiazdy, które opisujemy.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?
NAJNOWSZE