Pippa Middleton

i

Autor: IMP FEATURES/East News

Pippa Middleton w ciąży! Kiedy siostra księżnej Kate urodzi drugie dziecko?

2020-12-15 7:28

Książęta George, Charlotte i Louis będą mieli kolejnego kuzyna! Młodsza siostra Kate Middleton jest w drugiej ciąży. Brytyjskie i amerykańskie media potwierdzają informację, że Pippa Middleton i jej mąż James Matthews spodziewają się kolejnego dziecka. W którym miesiącu ciąży jest obecnie Pippa Middleton?

Brytyjska rodzina królewska znów się powiększy! Brytyjscy poddani od miesięcy czekają na oficjalne informacje o czwartej ciąży księżnej Kate, a tymczasem w prasie pojawiły się wiadomości o drugiej ciąży jej młodszej siostry. Media donoszą, że Pippa Middleton spodziewa się drugiego dziecka!

>> Czwarta ciąża Kate Middleton może być zagrożona?

George, Charlotte i Louis będą mieli małego kuzyna, ponieważ ich ciocia Pippa spodziewa się drugiego dziecka wraz ze swoim mężem Jamesem Matthewsem - donosi magazyn People. Informacja potwierdzająca wiadomość o drugiej ciąży Pippy Middleton pojawiła się także w kilku innych tytułach.

Pippa i James są zachwyceni. To fantastyczna wiadomość w tym ciężkim roku

- czytamy w internetowym serwisie Page Six.

Pippa Middleton ma obecnie 37 lat, a jej mąż James skończył 45 lat. Para pobrała się w 2017 roku. W połowie października 2018 roku Pippa i James zostali rodzicami małego Arthura. 

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE