Piotr Żyła i Justyna Żyła rozwiedli się. Skoczek stracił dom

2018-11-26 15:58
Piotr Żyła i Justyna Żyła w 2013 roku
Autor: East News

Rozwód Piotra Żyły i Justyny Żyły to już fakt. Po zaledwie dwóch rozprawach sąd ogłosił, że Piotr i Justyna nie są już małżeństwem. Jakie są warunki rozwodu?

Sprawą rozwodową Piotra Żyły i Justyny Żyły od miesięcy ekscytowały się wszystkie polskie media. Żona skoczka postanowiła bowiem rozliczać się ze swoim związkiem publicznie i w lutym zamieściła na Instagramie post, w którym oskarżyła sportowca o zdradę. Później powtarzała oskarżenia jeszcze kilkakrotnie, rozebrała się w Playboy'u, zaliczyła pierwszą ściankę i w końcu - rozwiodła się.

Jak informuje Flesz, rozwód Piotra Żyły i Justyny Żyły sąd w Bielsku-Białej orzekł po zaledwie dwóch rozprawach. Na jakich warunkach skoczek rozwiódł się z żoną?

Piotr Żyła i Justyna Żyła rozwiedli się

Zgodnie z informacjami magazynu Piotr Żyła będzie płacił byłej żonie alimenty na dwójkę ich dzieci oraz opiekował się nimi dwa razy w tygodniu i co drugi weekend. Jego dom w Wilśle sąd przyznał Justynie i dzieciom.

Justyna Żyła już dawno temu ogłaszała, że nie ma zamiaru rezygnować po rozwodzie z nazwiska byłego już męża. Zgodnie z jej planami nazwisko to ma stać się jej znakiem rozpoznawczym, a pierwszym tego elementem jest jej kanał na Youtube o nazwie Uważyła.

Jesteście fanami Justyny Żyły?

>> Robert Lewandowski: zarobki w Bundeslidze 2018. "Nie będę za to przepraszał"

NAJNOWSZE