Gwiazdy na gali CMA Awards 2019

i

Autor: Rex Features/East News

Gigi Hadid, Halsey, Pink i "figura woskowa" Nicole Kidman na CMA Awards 2019! [ZDJĘCIA]

2019-11-14 8:20

Śmietanka muzycznych gwiazd pojawiła się na czerwonym dywanie gali wręczenia najważniejszych nagród muzyki country w USA. Halsey postawiła na głęboki dekolt, Pink wręcz przeciwnie, Gigi Hadid ubrała się w prześwitującą sukienkę... Kreacje z gali były ciekawe, ale spojrzenia przyciągały jak zwykle też twarze gwiazd. Niektóre zdają się być coraz bardziej nieruchome...

Wielkie gale to dla gwiazd idealna okazja, by przypomnieć o sobie i pokazać się w kreacjach od największych projektantów. To nic, że uroczystość dotyczy dziedziny niezbyt związanej z "działką" danego celebryty - trzeba się pokazać i już.

W środę, 13 listopada 2019, w stolicy country, Nashwille, odbyło się wręczenie najważniejszych nagród tego gatunku muzycznego. Gala obywa się co roku i za każdym razem pojawia się na niej coraz więcej gwiazd, które reprezentują kompletnie inne style. Warto tu dodać, że muzyka country w Stanach Zjednoczonych jest zakorzeniona mocniej, niż disco polo w Polsce, więc tego typu uroczystość to mocny punkt na mapie najważniejszych celebryckich "ścianek".

Gwiazdy na CMA's 2019

Na gali CMA's co roku pojawia się Nicole Kidman, której obecność na tej imprezie jest o tyle uzasadniona, że jej mąż, Keith Urban, jest muzykiem country. Aktorka jak zwykle na ściance zaprezentowała się posągowo - i to nie tylko ze względu na wzrost, ale także wygląd twarzy. Jakoś tak się bowiem dzieje, że z wiekiem aktorka zdaje się coraz bardziej przypominać własną figurę woskową. Wiecie, że ta pani ma 52 lata?

Prosto z muzeum Madamme Tussauds przybyła najwyraźniej także 73-letnia ikona country, Dolly Parton.

Najnowsze plotki

Pytanie 1 z 8
Kto został najbogatszą brytyjską gwiazdą poniżej 30 roku życia?

Z aktorskich kręgów na CMA's 2019, poza Nicole Kidman, pokazała się także Reese Witherspoon ubrana w seksowną asymetryczną czarną mini. Ta gwiazda również nie wygląda na swój wiek, ale mamy wrażenie (a może nadzieję?), że w tym przypadku "robotę" robi pozytywna energia, jaką tryska ta aktorka.

Bardzo seksownie na CMA Awards 2019 zaprezentowała się Halsey. Jej długa kwiecista kreacja z wielkim dekoltem zrobiła na nas duże wrażenie! Podobnie, jak prześwitująca obcisła sukienka Gigi Hadid - choć ta celebrytka postawiła na nieco mniej oczywistą formę kuszenia.

Prosto z Dzikiego Zachodu na galę CMA 2019 przybyła najwyraźniej kowbojka Pink, która ze swojego wysportowanego ciała pokazała fanom jedynie twarz i dłonie. Wyglądała jednak przy tym bardzo stylowo!

Zobaczcie zdjęcia!