Piłkarz reprezentacji został ojcem! „Rozpoczynamy najpiękniejszą przygodę w życiu” [FOTO]

2019-08-25 18:23 DR
Karol Linetty został ojcem
Autor: Instagram / Karol Linetty Karol Linetty został ojcem

Karol Linetty, bo o nim mowa, obecnie jest piłkarzem we włoskim klubie UC Sampdoria. Gra też na pozycji pomocnika w reprezentacji Polski. Ostatnio 24-latek pochwalił się na Instagramie zdjęciem swojej córeczki, która dopiero co przyszła na świat. Zobaczcie uroczą fotkę na Hotplota.pl.

Karol Linetty swoją karierę rozpoczynał w Lechu Poznań. To tam zdobywał piłkarskie doświadczenie. Bardzo szybko okazało się, że jest on bardzo dobry zawodnikiem, a jak wiadomo Ci bardzo szybko znajdują sobie inne kluby. Tak też było z Karolem. Od jakiegoś czasu gra on na pozycji pomocnika we włoskim klubie UC Sampdoria. Jest też w kadrze reprezentacji Polski. Mimo tego, że piłkarz ma dopiero 24 lata ma poukładane życie nie tylko zawodowe, ale i prywatne. Tworzy on szczęśliwy związek z Wiolettą Kanafą.

I tak niedawno na świat przyszło pierwsze dziecko Karola i Wioletty. Piłkarz opublikował zdjęcie swojej córeczki i wzruszający opis.

Jestem TATĄ! 🥰🤩 Dziś na świat przyszła moja córeczka Sofia! 👼 Rozpoczynamy najpiękniejszą przygodę w naszym życiu! 👨‍👩‍👧 @w.kanafa jestem z Ciebie bardzo dumny! ❤️ | Sono papà! 🥰🤩 Oggi è nata mia figlia Sofia! 👼 Stiamo iniziando l'avventura più bella della nostra vita! 👨‍👩‍👧 Amore, sono orgoglioso di te! ❤️

napisał piłkarz i dołączył fotkę partnerki i córeczki. 

Oczywiście cała redakcji gratuluje i życzy powodzenia w wychowaniu córeczki! :)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE