Pijana Taylor Swift tańczy do You Need To Calm Down! Te FILMIKI to hit internetu!

2019-08-12 22:48 nk
Taylor Swift
Autor: Invision/Invision/East News

Taylor Swift hucznie uczciła 10 nominacji swojego teledysku You Need TO Calm Down do MTV Video Music Awards 2019. Filmiki, na których gwiazda tańczy i robi lip sync do własnej piosenki, błyskawicznie stały się hitem sieci! Fani zauważyli jeszcze jeden bardzo ciekawy zbieg okoliczności, związany z filmikami i piosenką You Need To Calm Down...

Taylor Swift zazwyczaj mocno trzyma się swojego nieskazitelnego wizerunku. Dotąd nigdy nie pokazywała się fanom pijana. Zawsze jest idealnie wystylizowana, a w jej image'u właściwie nie ma wiele miejsca na spontaniczność. Okazuje się jednak, że prywatnie Taylor Swift jest zupełnie inna... Żeby nie powiedzieć - dużo FAJNIEJSZA!

Taylor Swift świętuje nominacje do MTV VMA 2019

Teledysk do najnowszego hitu Taylor Swift, You Need To Calm Down, zdobył aż 10 nominacji do MTV Video Music Awards 2019. Gwiazda hucznie uczciła swój sukces. Świętowała w towarzystwie gwiazd swojego głośnego klipu, w tym między innymi: Laverne Cox, Hannah Hart, Akerii Chanel Davenport, HAIM, Hayley Kiyoko, Justina Mikity i Chestera Lockharta.

Do sieci trafiły filmiki, w których widać, jak wyraźnie Taylor Swift tańczy i wygłupia się do własnej piosenki.

W nagraniu Tay, która zawsze podkreśla, że nie jest najlepszą tancerką, spontanicznie wygina się w rytm piosenki You Need To Calm Down. I ok, przyznajemy - może nie są to idealnie wystudiowane i najzgrabniejsze ruchy, ale hello, Taylor Swift nie musi robić wszystkiego najlepiej. Wystarczy, że świetnie śpiewa i umie z każdego numeru zrobić absolutny hit. A poza tym, najważniejsze jest to, że Tay w filmiku dobrze się bawi. Widzieliście kiedyś siebie, jak tańczycie po pijaku? No właśnie... ;)

W nagraniu Taylor Swift nie tylko tańczy, ale i lip-syncuje, bawi się swoimi włosami i wykonuje niemal aktorską interpretację tekstu swojego utworu. Fani są zachwyceni Tay w tej szalonej wersji!

Taylor Swift trenduje... o 7:00 rano!

Hasztag #DrunkTaylor (czyli pijana Taylor) trafił na szczyt listy trendów Twittera w USA. Co ciekawe, stało się to ponoć dokładnie o 7:00 rano lokalnego czasu w USA. Dlaczego to aż tak ważne? Bo w swoim hicie Tay śpiewa: "You're takin' shots at me like it's Patrón / And I'm just like, damn, it's 7 a.m."! :)

NAJNOWSZE