Margot Robbie adoptowała szczeniaka! Wyszedł poza skalę słodkości

2020-10-17 21:52 kp
Margot Robbie
Autor: Invision/Invision/East News

Pandemia koronawirusa nie sprzyja większości aktywności, które gwiazdy ceniły sobie jeszcze kilka miesięcy temu - wyjazdy z domu, podróżowanie po świecie i spotykanie tłumów ludzi to obecnie nie najlepszy pomysł. Jest jednak rzecz, która w czasach lockdownu sprawdza się doskonale: to adoptowanie zwierzaka! Margot Robbie dołączyła do szczęśliwego grona "psich mam".

Wiosenny lockdown wiązał się dla nas wszystkich, ale również dla gwiazd, z ogromnym szokiem. Sytuacja, w których nagle musieliśmy porzucić nasze codzienne zajęcia, odciąć od kontaktów z innymi i przebywać niemal wyłącznie w domach, okazała się być trudna do zniesienia. Z trudnościami znosiły ją również gwiazdy, które na co dzień prowadzą przecież nieporównywalnie bardziej aktywny tryb życia od ich fanów.

Szybko okazało się, że dla wielu osób radą na doskwierającą samotność stała się adopcja zwierzaka. Ci, którzy od dawna marzyli o psie lub kocie, dostali doskonałą ku temu okazję - przebywanie w domu sprzyjało przecież zajmowaniu się kocim lub psim maluchem i towarzyszeniu mu w pierwszych tygodniach w nowym domu.

ESKA XD #006

Margot Robbie adoptowała psa

Pandemia trwa, a specjaliści nie zostawiają nadziei - koronawirus będzie nam towarzyszył jeszcze bardzo długo. Wszystko to ma jedną, dobrą stronę - schroniska dla zwierząt pustoszeją! Właśnie do grona szczęśliwych opiekunów dołączyła Margot Robbie. Aktorka pokazała swojego malutkiego pupila na Instagramie, a jej fani dosłownie rozpłynęli się z zachwytu! Trzeba przyznać, że jej szczeniak należy do najsłodszych, jakie mieliśmy okazję oglądać.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🐶❤️ Post udostępniony przez Margot Robbie (@margotrobbie)
NAJNOWSZE