Kizo

i

Autor: Screen/Instagram/@kizo_wnik_058 Kizo powiedział o pierszej pracy. Co robił?

Celebryci

Pierwszą pracę zaczął w wieku 15 lat. Kizo zdradza, czym się zajmował za małolata

2024-04-17 13:18

Kizo należy do grona najbardziej rozpoznawalnych muzyków współczesnej sceny, Praca w branży muzycznej sprawiła, że obecnie może cieszyć się bajecznie luksusowym życiem. Jednak mało kto wie, że droga do sławy nie była dla niego prosta. Patryk Woziński już jako małoletni chłopak musiał podejmować różne prace, aby dorobić trochę grosza.

Kizo urodził się 26 czerwca 1996 roku. Przez ostatnie lata udowadnia, że jest postacią wielowymiarową. Przede wszystkim kojarzony jest z muzyką, ale jego aktywność widoczna jest również w innych dziedzinach, które zasługują na uwagę. Brał udział w walkach MMA, a także jest producentem artykułów spożywczych, np. batonów. Mało kto zastanawia się nad tym, jak wyglądał jego początek drogi do sukcesu. Jeden z jego fanów postanowił jednak o to zapytać wprost i dostał szczerą odpowiedź.

Kizo rapuje z zespołem disco polo. Nie byliśmy gotowi na ten drill!

Kizo dorabiał w wieku 15 lat. Pracował w różnych branżach

Kizo jest doskonałym przykładem na to, że sława nie spada z nieba, ale wymaga wielu lat ciężkiej pracy. Już w wieku 15 lat zaczął swoją pierwszą pracę. Na Instagramie zdradził, czym się zajmował za młodu.

Jako 15-sto latek kopanie łopatą i młot pneumatyczny, dodatkowo ulotki, jako 1-sto latek zaczęły się bramki

- napisał na Instagramie.

Jego historia pokazuje, że nawet największe gwiazdy często zaczynają życie zawodowe od zwykłych zajęć, zanim spełnią swoje najskrytsze marzenia. Nie jest to oczywiście reguła, patrząc chociażby na Roksanę Węgiel, która w bardzo młodym wieku dostała od życia szansę rozpoczęcia kariery muzycznej i wykorzystała ją w najlepszy możliwy sposób. Takich osób jest jednak niewiele na polskiej, jak i międzynarodowej scenie. Większość gwiazd przeszła bardziej krętą drogę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Co robiły polskie gwiazdy zanim stały się sławne? To może was zaskoczyć