Pielęgniarki tańczą do hitu Seleny Gomez! [WIDEO] Gwiazda jest zachwycona

2020-07-04 17:00 KP
Selena Gomez
Autor: SXAC, GOLD/Backgrid/East News

Pracownicy medyczni, lekarze i pielęgniarki z całego świata mają za sobą kilka bardzo trudnych miesięcy. Z powodu pandemii koronawirusa ich życie zawodowe całkowicie się zmieniło - to właśnie oni na pierwszej linii walczą z wirusem Covid-19 i pomagają tym, którzy cierpią z jego powodu. Nawet oni potrzebują jednak chwili wytchnienia. I tu z pomocą przychodzi Selena Gomez!

Selena Gomez, jak inne gwiazdy, musiała w ostatnim czasie zawiesić swoje aktywności zawodowe i zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Wokalistka zaangażowała się za to w pomoc dla walczących z koronawirusem i zachęcała swoich fanów, by stosowali się do zasad kwarantanny, myli ręce i zachowywali dystans społeczny.

Okazuje się, że nawet o tym nie wiedząc, Selena Gomez w niezwykły sposób pomagała również pielęgniarkom... dzięki niej udaje im się zachować dobry humor mimo często bardzo trudnej sytuacji w pracy!

Selena Gomez hitem wśród pielęgniarek

Selena Gomez udostępiła ostatnio na swoim profilu na Twiterze filmik z Tik Toka, na którym dwie pielęgniarki - ubrane w kombinezony i maski do ochrony przed koronawirusem - tańczą do jej hitu Boyfriend. Co zabawniejsze, dziewczyny napisały na swoich kombinezonach, że są singielkami! To nie pierwszy raz, gdy pielęgniarki wybierają akurat tę piosenkę. Wygląda na to, że to nowa ulubiona piosenka tej grupy zawodowej :)

To dało mi tyle uśmiechu! Dziękuję każdemu pracownikowi medycznemu na pierwszej linii frontu. Jesteście bohaterami!

- napisała Sel.

>> Tom Hanks do osób bez maseczek: 'Wstydźcie się!"

Zobaczcie video!

NAJNOWSZE