Pharrell Williams i Helen Lasichanh obchodzą 6. rocznicę ślubu. Najoryginalniejsza para showbiznesu?

2019-10-12 11:36 kp

Już na pierwszy rzut oka związek Pharrella Williamsa i Helen Lasichanh nie należy do tych przeciętnych! Para wzbudza ogromne zainteresowanie wszędzie tam, gdzie się pojawia, a wszystko za sprawą ich oryginalnego stylu i sporej różnicy wzrostu. 12 października 2019 roku muzyk i jego żona obchodzą szóstą rocznicę ślubu.

Dokładnie sześć lat temu Pharrell Williams wziął ślub z modelką Helen Lasichanh. Po latach wyboistego związku i narodzinach syna Rocketa w 2008 roku celebryci powiedzieli sobie TAK w Miami w towarzystwie takich gwiazd jak Usher czy Busta Rhymes. Już wtedy było wiadomo, że nie są zwyczajną parą - Pharrell wystąpił na ślubie w czerwonym garniturze w szkocką kratę, a Helen w granatowo-popielatej sukni.

12 października 2019 roku od ślubu Pharrella Williamsa i Helen Lasichanh minęło dokładnie sześć lat. Para do dziś zaskakuje swoim stylem i wciąż uchodzi za jedną z najoryginalniejszych w Hollywood.

Pharrell Williams i Helen Lasichanh obchodzą rocznicę ślubu

Pharrell i Helen potwierdzają swoim związkiem, że różnica wzrostu między kobietą i mężczyzną nie zawsze musi być na korzyść faceta! Niezbyt wysoki Pharrell - ma 175 cm wzrostu - nie dorównuje swojej pięknej żonie, która, jak na modelkę przystało, może pochwalić się ponad 180 cm wzrostu. Mimo to żadne z nich nie rezygnuje podczas wyjść ze swoich ulubionych elementów garderoby - on z krótkich spodenek i białych skarpet, a ona ze szpilek. Dzięki temu Pharrell Williams i Helen Lasichanh wyglądają na ściankach naprawdę oryginalnie!

Najważniejsze jednak, że wciąż świetnie się dogadują i wspólnie wychowują swoje dzieci. Zobaczcie ich najciekawsze zdjęcia!

NAJNOWSZE