Pete Davidson usunie wszystkie tatuaże? Marzy o karierze w Hollywood

2021-05-06 15:30 AM
Pete Davidson
Autor: Steve Sands/New York Newswire/Bauer Griffin/East News

Szykuje się wielka zmiana w życiu Pete Davidsona, a raczej w jego wyglądzie. Komik zapowiedział, że planuje usunąć swoje tatuaże! Podobno już zrobił ku temu pierwszy krok.

Pete Davidson to miłośnik tatuaży. Komik ma naprawdę pokaźną kolekcję. Niestety w niektórych branżach nie są one mile widziane, a że Davidson stawia na zawodowy rozwój, postanowił pozbyć się niektórych z nich.

Pete Davidson znany jest przede wszystkim jako komik. Ale jego kariera nie kończy się tylko na rozśmieszaniu widowni. Pete ma również na koncie kilka filmowych ról. Według doniesień zagranicznych serwisów nie ma zamiaru spoczywać na laurach i marzy o rozwoju swojej aktorskiej kariery.

Pete Davidson usuwa tatuaże

Pete Davidson karierę aktorska planuje bardzo poważnie, dlatego zapowiedział, że specjalnie z tego względu chce usunąć tatuaże. Oczywiście mógłby je zostawić, jednak w większości ról filmowych są one zakryte, co jest bardzo czasochłonne. Dziennie zajmuje to około trzech godzin.

Muszę przyjechać trzy godziny wcześniej, żeby zakryć wszystkie swoje tatuaże, ponieważ z jakiegoś powodu ludzie w filmach nie mają ich aż tak dużo. Usuwanie ich jest znacznie gorsze niż tworzenie. Nie tylko wypalają ci skórę, ale też nosisz te duże gogle, prawda? Więc nic nie widzisz. Zanim przejdzie do laserowego wykonania każdego tatuażu, musisz usłyszeć, jak lekarz ogłasza, jaki jest tatuaż, aby upewnić się, czy chcesz go zachować, czy nie.

– mówił komik.

Pete Davidson już w grudniu ubiegłego roku mówił o chęci usunięcia tatuaży, więc z pewnością jest to dobrze przemyślana decyzja. Nie wiadomo jednak ilu dziar Davidson chce się pozbyć.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury
NAJNOWSZE