Eminem i Pete Davidson

i

Autor: SplashNews.com/East News / Rex Features/East News Pate Davidsone sparodiował Eminema

Pete Davidson sparodiował Eminema. Niezadowolony raper pojawił się w studio: „Pete, co ty wyprawiasz?”

2022-05-24 15:04

To już kolejny raz, kiedy Pate Davidson udaje Eminema, aby rozśmieszyć widzów. Tym razem jednak sam Eminem stanął twarzą w twarz z komikiem, aby powiedzieć co myśli o prześmiewczym skeczu. Wiadomo również, że Pete już więcej nie sparodiuje legendy rapu w studio rozrywkowego programu Saturday Night Live (SNL).

W zeszły piątek miał miejsce ostatni odcinek 47. sezonu Saturday Night Live, którego jedną z gwiazd był komik Pete Davidson. Ostatni skecz pt. „Forgot About Lorne” poświęcony był producentowi SNL - Lorne’owi Michaelsowi, który zawsze marzył, aby wspólnym występie.

Ten facet dosłownie zrobił dla mnie wszystko, więc odwdzięczę mu się, robiąc ten rapowy teledysk dokładnie tak, jak go napisał – powiedział Pete po znalezieniu w śmietniku scenariusza.

Ten facet dosłownie zrobił dla mnie wszystko, więc odwdzięczę mu się, robiąc ten rapowy teledysk dokładnie tak, jak go napisał – powiedział Pete po znalezieniu w śmietniku scenariusza.

Pete Davidson stanął twarzą w twarz z niezadowolonym Eminemem

Komik zarapował o osiągnięciach swojego przygnębionego pracodawcy, w rytm utworu „Forgot About Dre” z 1999 roku, w którym występuje również Eminem. Nagle raper pojawia się w studio.

– Pete, co ty wyprawiasz? – zapytał Davidsona Eminem, dodając po chwili: – Proszę, nie rób tego. To jest bardzo złe.

– Szczerze mówiąc, robimy to tylko dlatego, że cię kochamy. To nasz hołd dla ciebie – komentuje w odpowiedzi Davidson.

To była już trzecia i ostatnia parodia do kawałka Eminema. Wcześniej komik wykorzystał w swoich skeczach numery: „Without Me” z 2002 roku, oraz Stan z 2000 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kolejna SEKS-TAŚMA z Kim Kardashian. "Nie pozwolę, żeby znowu mnie to spotkało"

Sonda
Twój ulubiony utwór Eminema to:
Eminem - My Name Is [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #33