Pete Davidson skomentował rozstanie z Kaią Gerber. Zdradził, że chce zostać ojcem!

2020-02-25 10:03 kp
Pete Davidson
Autor: Steve Sands/New York Newswire/Bauer Griffin/East News

Od momentu rozstania z Arianą Grande Pete Davidson zaskakująco łatwo znajdował kolejne miłości wśród pierwszoligowych, amerykańskich celebrytek. Komik spotykał się kolejno z Kate Beckinsale, Margaret Qualley i Kaią Gerber - żadna z tych relacji nie przerodziła się jednak nic poważnego. Pete tymczasem ma poważne plany na przyszłość...

Związek z Arianą Grande przyniósł Pete Davidsonowi ogromną popularność na całym świecie. Z komika znanego głównie wanom Saturday Night Live były narzeczony Ariany Grande zmienił się w celebrytę, o którym regularnie rozpisywały się serwisy plotkarskie na całym świecie. Wtedy na jaw wyszły też jego problemy - Pete ma bogatą przeszłość związaną z narkotykami i depresją.

Fanom celebryty wydawało się, że to już przeszłość. Gdy jednak pod koniec ubiegłego roku paparazzi przyłapali rodziców Kai Gerber, dyskutujących przed domem Pete Davidsona o odwyku, stało się jasnym, że aktor wciąż ma problemy.

>> Pete Davidson oberwał od ojca Kai Gerber. W ich domu doszło do ostrej kłótni!

Pete Davidson o dzieciach i odwyku

Właśnie kolejny odwyk Pete Davidsona stał się przyczyną jego rozstania z Kaią Gerber. Jak donosiły zagraniczne media, celebryci zgodnie uznali, ze w takich okolicznościach będzie lepiej, jeśli przestaną się spotykać. Teraz potwierdził to sam Pete.

Umawialiśmy się przez kilka miesięcy. Jest bardzo młoda, a ja cholernie dużo przeżywałem i to było zanim poszedłem na odwyk. Ona po prostu powinna się dobrze bawić. Nie powinna się martwić o faceta, który ma tylko problemy i tak dalej. Powinna cieszyć się pracą. To po prostu nie było właściwe miejsce ani właściwy czas.

- powiedział komik.

Choć Pete Davidsonowi nie udało się z Kaią Gerber, gwiazdor SNL wciąż ma nadzieję, że uda mu się w końcu stworzyć stały związek. 26-latek nie ukrywa, że marzy... o dzieciach! To dlatego tak szybko oświadczył się Arianie Grande?

Bardzo bym chciał! Tak dorastałem. Tylko moja mama, moja siostra - nie miałem w domu mężczyzny, więc po prostu pomyślałem: „Kiedy znajdę moją księżniczkę?". To wszystko, czego kiedykolwiek chciałem. Chcę tylko mieć dziecko, to wszystko. Myślę, że to byłoby niesamowite.

- wyznał.

Sam Pete Davidson stracił ojca jako dziecko - Scott Davidson zginął w wyniku zamachu terrorystycznego z 11 września 2001 roku.

Spodziewaliście się, że Pete jest tak rodzinny?

NAJNOWSZE