Paweł z Rolnik szuka żony dopuścił się kłamstwa. Marta Paszkin tłumaczy

i

Autor: AKPA

Gwiazdy TVP

Paweł z "Rolnik szuka żony" dopuścił się kłamstwa. Marta Paszkin tłumaczy

2024-07-09 16:00

Można śmiało powiedzieć, że Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wyglądają na jedną z najbardziej szczęśliwych par ostatnich edycji programu "Rolnik szuka żony". Para szybko wzięła ślub i doczekała się dwójki dzieci oraz nowego mieszkania, a na tym lista się nie kończy! Ostatnio jednak Martę zaskoczyło coś jeszcze...

Jakiś czas temu Marta opowiadała nam, że uczy Pawła nieco innego modelu życia - w końcu nie jest już tylko rolnikiem, ale także mężem oraz ojcem. Według jej relacji wszystko idzie zgodnie z założonym planem i wieczorami Paweł wraca do domu nieco szybciej, aby spędzić trochę więcej czasu z rodziną.

Ostatnio mężczyzna wyszedł jednak z propozycją nadrobienia pracy na pastwiskach. Łącznie wyszło około kilkunastu godzin, Paweł nie oszczędzał się nawet w najbardziej upalne godziny, a taki incydent zdarzył się co najmniej dwa razy. Wkrótce prawdziwy powód wyszedł na jaw, gdzie dodatkowy czas spędzony na polu okazał się tylko przykrywką. Marta przyznała, że przyprawiło ją to o prawdziwe łzy, ale wzruszenia.

Co zrobił Paweł Bodzianny? To doprowadziło Martę Paszkin do łez!

Okazało się, że to nie pastwiska zawracają mężczyźnie głowę, a taras! Paweł samodzielnie wpadł na pomysł stworzenia całkowicie nowej, zabudowanej przestrzeni, gdzie rodzina będzie mogła spędzać wolny czas i postanowił zrobić z tego niespodziankę. Na swoim Instagramie Marta pokazała fragment nieskończonego jeszcze projektu, ale nawet teraz robi wrażenie i zapowiada się obiecująco. 

Takie kłamstwa polubiłby chyba każdy z nas!

Nicola z "Rolnik szuka żony" niedawno powiększyła usta. Jak zmieniała się uczestniczka programu?

Ania z Rolnik szuka żony została mamą! Tak nazwali swojego malca
Listen on Spreaker.