Gwiazdy TVP

Nicola z "Rolnik szuka żony" niedawno powiększyła usta. Jak zmieniała się uczestniczka programu?

2024-07-08 13:47

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" potrafią na długo zapaść w pamięci widzów. Jedną z takich osób jest właśnie Nicola, która brała udział w 10. edycji show. I choć program nie przyniósł jej upragnionej miłości, z pewnością zyskała sympatię tych, którzy oglądali jej perypetie po drugiej stronie telewizora.

Los nie uśmiechnął się do Nicoli tak, jak by tego chciała. Przyszła do programu z zamiarem poznania wielkiej miłości i choć wszystko zdawało się iść w dobrym kierunku, runęło jak domek z kart. Co prawda ona i Dariusz, dla którego wzięła udział w programie, byli w związku, ale ostatecznie ich relacja zakończyła się w chłodnych stosunkach. Ze względu na swoje dotychczasowe zachowanie i traktowanie kandydatek nikt nie kibicował rolnikowi – wzrok publiczności skupiony był na Nicoli i tak też jest do tej pory.

Ania z Rolnik szuka żony została mamą! Tak nazwali swojego malca

Nicola z "Rolnik szuka żony" - co teraz robi?

Nicola nie może narzekać na brak wsparcia ze strony społeczności internetowej. Niemal wszyscy jednogłośnie przyznali, że kobieta zasługuje na kogoś lepszego, a pod jej zdjęciami pojawia się zawsze wiele komentarzy. Na profilu społecznościowym Nicoli możemy obserwować fragmenty z jej życia i kibicować jej w dalszej podróży po wielką miłość.

Ostatnio 22-latka, jak sama mówi, odważyła się na zmianę i powiększyła usta. Nicola wstawiła na Tiktoka filmik z relacji z zabiegu. I w tym przypadku w komentarzach nie szczędzą dziewczynie komplementów, ale oczywiście nie zabrakło również słów krytyki. Mamy jednak nadzieję, że Nicola nie bierze ich do siebie i będzie walczyła o to, czego pragnie!