Paulina Sykut-Jeżyna walczy z chorobą. Co z Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

2021-09-22 20:34 kp
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Paulina Sykut-Jeżyna jako Kora
Autor: Polsat / Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Paulina Sykut-Jeżyna nie może narzekać ostatnio na brak zajęć. Prezenterka po raz kolejny została współprowadzącą Tańca z gwiazdami, jednak to nie taneczne show zaprząta większość jej uwagi. Gwiazda skupia się na swoich występach w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy choroba stanie jej jednak na drodze?

Wraz z programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo niektórzy fani Pauliny Sykut-Jeżyny mieli pierwszą okazję, by przekonać się o jej muzycznym talencie. W rzeczywistości prezenterka od lat pasjonuje się śpiewem - na początku kariery była nawet uczestniczką programu Idol. Teraz zadziwia swoimi metamorfozami i jest mocną kandydatką do zwycięstwa w TTBZ.

Na drodze Pauliny Sykut-Jeżyny pojawiają się jednak trudności. Gwiazda od pewnego czasu zmaga się z dolegliwościami, które utrudniają jej występy. Czy będzie musiała zrezygnować z programu?

EskaROCK Live! - Happysad - Mów mi dobrze

Paulina Sykut-Jeżyna choruje

Widzowie poniedziałkowego Tańca z gwiazdami mogli usłyszeć, że Paulina Sykut-Jeżyna mówi z trudnością. Okazuje się, że prezenterka zmaga się z chorobą krtani i przeziębieniem. W rozmowie z Pomponikiem przyznała, czy stanie to na drodze jej występów. 

Cały czas mam przeciążoną krtań, struny głosowe się nie domykają i to słychać. Dzieje się tak, kiedy próbujesz śpiewać jak ktoś inny, nienaturalnie wydajesz dźwięki. Nie tylko ja mam w programie ten problem.

- przyznała.

Nie ma zamiaru się jednak poddawać!

Jestem waleczna i dam radę

- dodała Paulina. 

Kibicujecie jej?

NAJNOWSZE