Paula Tumala - rozstanie, partner, wiek, dzieci

2021-02-23 11:31 mm
Paula Tumala
Autor: WBF

Kim jest Paula Tumala? Ile ma lat i czy jest z kimś związana? Czy Paula Tumala ma męża i dzieci? Zobaczcie, co o niej wiemy!

Paula Tumala zasłynęła głośnym teledyskiem Donatana "My Słowianie". Od tego czasu jej popularność poszybowała w górę i dziś jest już prawdziwą gwiazdą, która może pochwalić się całkiem pokaźną liczbą fanów w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi już prawie ćwierć miliona osób, a liczba ta szybko rośnie.

Kim jest Paula Tumala i co o niej wiemy?

Paula Tumala - wiek

Ile lat ma Paula Tumala? Choć pytanie kobiet o wiek uchodzi za niegrzeczne, to jednak wielu fanów właśnie to chce wiedzieć w pierwszej kolejności. Odpowiemy więc wymijająco: Paula Tumala urodziła się w 1987 roku. Policzcie sami :)

Paula Tumala - partner i dzieci

Czy Paula Tumala jest singielką? Kim jest lub był jej partner? Czy celebrytka ma dzieci? 

Do niedawna Paula była związana z łódzkim biznesmenem o imieniu Karol. Para doczekała się pary ślicznych dzieci - maluchy przyszły na świat na początku 2020 roku. Paula Tumala urodziła dwie córeczki, którym nadała imiona Anastazja oraz Nadia.

Paula Tumala - rozstanie

Niestety ostatnio media obiegła przykra informacja o tym, że Paula Tumala rozstała się ze swoim partnerem. Doniesienia pochodzą od samej Pauli, który zamieściła na Instagramie tajemnicze posty, w których napisała:

Nic nie pozostaje takie samo,

jedyne, czego można być w życiu pewnym, to zmiana (...)

Tuż po tym Paula Tumala napisała:

Moje drogie, w moim życiu nadchodzi rewolucja,

ale jestem pewna, że po raz kolejny podołam,

oczywiście z Waszym wsparciem.

Znowu się pomyliłam 

Z postów Pauli i z doniesień medialnych wynika, że faktycznie jej związek z Karolem zakończył się. 

Nauka jazdy na rolkach w domu | ESKA XD - Fit vlog #16
NAJNOWSZE