Córka Paula Walkera uczciła rocznicę śmierci taty. Minęło już 7 lat!

2020-12-01 10:20 mm
Paul Walker i jego córka Meadow
Autor: ABACA/EAST NEWS, instagram.com/meadowwalker

30 listopada minęła kolejna rocznica śmierci Paula Walkera, aktora popularnej serii filmów "Szybcy i wściekli". Od tragicznego wypadku, w którym zginął Paul Walker, minęło już 7 lat. Rocznicę śmierci aktora uczcili jego przyjaciele z planu "Fast & Furious". Specjalny post zamieściła z tej okazji także córka Paula Walkera, Meadow Walker. Opublikowała w nim prywatne rodzinne zdjęcie z tatą...

30 listopada 2013 roku świat obiegła wiadomość o tragicznym wypadku, w którym zginął Paul Walker, gwiazdor filmowej serii "Szybcy i wściekli".

Tego dnia, wczesnym popołudniem Paul i jego przyjaciel, Roger Rodas wybrali się na krótką przejażdżkę wyścigowym autem Porsche Carrerą GT. W pewnym momencie Roger stracił panowanie nad samochodem. Zbyt mocno rozpędzone Porsche z impetem uderzyło w uliczną latarnię, a następnie w drzewo.

W wyniku uderzenia samochód zapalił się. Paul Walker i Roger Rodas nie zdołali opuścić pojazdu i zginęli na miejscu. 

Córka Paula Walkera uczciła rocznicę śmierci taty

Równo 7 lat po tragicznej śmierci ojca, Meadow Walker opublikowała na Instagramie specjalny post, w którym pokazała prywatne zdjęcie z rodzinnego albumu. Widzimy na nim Paula Walkera i młodą Meadow podczas drzemki.

Głupio rozpamiętywać ten dzień w smutku. Dzisiaj świętujemy miłość i szczęście, które dałeś światu. 

To zdjęcie mojego najlepszego kumpla i mnie podczas drzemki

- napisała Meadow Walker.

Paul Walker był jednym z najbardziej lubianych aktorów filmowej serii "Szybcy i wściekli", ale fani cenili także inne jego role. Aktor rozpoczął swoją karierę w połowie lat 80 i zagrał w kilkudziesięciu produkcjach kinowych i telewizyjnych. Był też producentem. 

Córka Paula Walkera, Meadow Rain, 4 listopada skończyła 22 lata.

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.11.2020

Rocznicę śmierci Paula Walkera uczcił oczywiście także Vin Diesel, jego najbliższy przyjaciel i współproducent "Fast & Furious". Post upamiętniający przyjaciela zamieściła na Instagramie również Jordana Brewster.

NAJNOWSZE