Quebonafide i Natalia Szroeder na nowym wspólnym zdjęciu! "Małpa na barana"

2020-12-01 9:09 mm
Quebonafide, Natalia Szroeder
Autor: Karol Makurat/REPORTER, Mateusz Jagielski/East News

Quebonafide i Natalia Szroeder niezwykle rzadko pokazują się razem publicznie, a wspólne zdjęcia pary to już istne "białe kruki". Nic więc dziwnego, że kiedy tylko na Instagramie piosenkarki pojawiła się jej świeża fotka z chłopakiem, w sieci zawrzało. Kiedy i gdzie zostało zrobione to zdjęcie i co napisała przy nim Natalia Szroeder? Zobaczcie szczegóły!

Natalia Szroeder i Quebonafide to jedna z tych par, które od samego początku starają się jak najmocniej chronić swoją prywatność i nie afiszować się zbytnio ze swoim szczęściem przed fanami i prasą. 

To właśnie dlatego wspólne zdjęcia Natalii i Kuby pojawiają się w sieci bardzo rzadko. Nic więc dziwnego, że najnowsza fotka pary wywołała wśród fanów tak wielki entuzjazm.

Quebonafide i Natalia Szroeder na nowym zdjęciu

Wspólna fotka z Quebonafide pojawiła się na Instagramie Natalii Szroeder w poniedziałek 30 listopada. Niestety nie wiemy, gdzie dokładnie powstało to zdjęcie, ale jeszcze tydzień temu piosenkarka wypoczywała z Kubą w Dubaju.

Może wy poznajecie to miejsce? :)

Kto to widział, żeby małpę na barana nosić!

- tak Natalia Szroeder podpisała swoje zdjęcie z Quebonafide.

Oczywiście fani przywitali fotkę z wielką radością.

Słodcy aaa !😍😍

O jej jak słodko 😍🤩🤩🤩

Najlepsi🔥❤️

Słodziaki😍❤️

...to tylko wybrane komentarze, pojawiające się wśród licznych emotek z serduszkami i płomieniami pod nowym zdjęciem Quebo i Natalii Szroeder.

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.11.2020
NAJNOWSZE