Patrycja Kazadi

i

Autor: WBF

Patrycja Kazadi w bikini! Tak walczy z body shamingiem

2021-08-13 14:10

Patrycja Kazadi znalazła się ostatnio na ustach fanów z powodu jej szczerego wyznania na temat body shamingu. Gwiazda miała dość atakowania jej z powodu sylwetki i zdradziła, że jej waga to efekt choroby. Jednocześnie Patrycja nie ma zamiary chować się pod obszernymi ubraniami. Wręcz przeciwnie - w nowym poście kusi w seksownym bikini!

Znane kobiety w sieci już od dawna sprzeciwiają się hejtowi i złośliwym komentarzom, na jakie niektórzy internauci pozwalają sobie z powodu ich wyglądu. Nie chodzi tu jednak tylko o wytykanie dodatkowych kilogramów - z body shamingiem spotykają się również bardzo szczupłe panie, o czym na własnej skórze przekonała się Joanna Koroniewska. Body shaming to zjawisko doskonale znane również Patrycji Kazadi.

Patrycja Kazadi postanowiła ostatnio głośno powiedzieć STOP atakom, jakie przypuszczali na nią internauci z powodu jej ciała. Gwiazda nie należy do tych pań, które mają figurę w rozmiarze XS, jednak nazywanie jej "hipopotamem" - a jak wyznała, takie obelgi również czytała - jest niedopuszczalne.

Zamiast jednak chować swoje ciało i dać się pokonać hejterom, Patrycja zrobiła coś zupełnie przeciwnego!

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Patrycja Kazadi w bikini

W nowym poście Patrycja Kazadi pokazała się w skąpymi bikini, grając tym samym na nosie hejterom.

Dostaję od Was wiadomości „gdzie nasza obiecana Gloria w bikini - miała być w nim codziennie!” ????

No cóż śpieszę donieść, iż nie byłam przygotowana na zapotrzebowanie na tego typu kontent ale obiecuję poprawę. ?Tymczasem wrzucam ostatnie wspomnionko z wakacji odpowiadające tym wytycznym ??

- napisała żartobliwie aktorka.

Już w poważniejszym tonie Patrycja Kazadi zapowiedziała, że będzie walczyć z body shamingiem i aktywnie działać na polu uświadamiania w kwestii jego szkodliwości.

Zobaczcie, jak wygląda w bikini!