Paris Jackson wychodzi z depresji? Pomaga jej Macaulay Culkin! Są postępy...

2019-03-25 13:48
Paris Jackson
Autor: SPW / SplashNews.com/East News

Paris Jackson ma się ponoć znacznie lepiej, niż jeszcze kilka dni temu kiedy miała próbować popełnić samobójstwo. Córka Michaela Jacksona może liczyć na wsparcie przyjaciół. Jest otwarta na ich rady i podobno robi duże postępy. Może też liczyć na swojego ojca chrzestnego, Macaulay'a Culkina! Znamy nowe szczegóły!

Fani są mocno zaniepokojeni stanem Paris Jackson. Córka Michaela Jacksona popadła ponoć w depresję, która pogłębiła się po premierze kontrowersyjnego filmu Leaving Neverland, stawiającego w złym świetle jej ojca. Media obiegła plotka, jakoby młoda modelka próbowała popełnić samobójstwo. I choć sama Paris temu zaprzeczyła, nie wszyscy wierzą w jej wersję. Kiepski stan emocjonalny Paris Jackson było widać na niedawnych zdjęciach młodej gwiazdy.

HOT TEMAT
Paris Jackson na premierze The Dirt

Autor: Rex Features/East News; Invision/Invision/East News

Paris Jackson w złej formie pozuje na ściance po rzekomej próbie samobójczej [ZDJĘCIA]

 Mówi się, że Paris Jackson popada w coraz większy problem z używkami. Niestety, dziewczyna odmówiła pójścia na terapię.

>> Paris Jackson nie chce iść na odwyk! Dlaczego odmawia?

Wiele wskazuje jednak na to, że ukojenie Paris Jackson znalazła wśród przyjaciół. Amerykański serwis TMZ donosi, że celebrytka ma się znacznie lepiej i zaczyna radzić sobie ze swoimi emocjami. Modelka spędza ponoć teraz większość czasu z rodziną i ludźmi, którzy się o nią troszczą. Odzyskała kontakt z młodszymi braćmi i spędza sporo czasu ze swoim ojcem chrzestnym, Macaulay'em Culkinem. Podobno naprawdę poważnie traktuje swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Właśnie na nim się teraz skupia. Najbliżsi Paris zapewniają, że ta jest otwarta na ich rady. Dużo rozmawia z ludźmi, którym ufa. Poprawiły się także jej zwyczaje żywieniowe. Jackson wróciła również do regularnych ćwiczeń fizycznych.

Paris Jackson kończy za kilka dni 21 lat. Gwiazda skupia się na organizowaniu przyjęcia z tej okazji, co też sprawia, że nie ma czasu na oddawanie się czarnym myślom. Jej stan jest naprawdę dużo lepszy, niż był. I choć informatorzy TMZ zaznaczają, że przed tą dziewczyną jeszcze długa droga, to widać u niej pozytywne nastawienie, a to już naprawdę duży krok ku poprawie!

NAJNOWSZE