Paris Jackson nie chce iść na odwyk! Dlaczego odmawia?

2019-03-19 21:12
Paris Jackson
Autor: Invision/Invision/East News

Paris Jackson próbowała niedawno popełnić samobójstwo poprzez podcięcie sobie żył na nadgarstkach. Córka Michaela Jacksona nie jest w dobrej formie psychicznej. Przyjaciele namawiają ją, by poszła na odwyk. Jej upór w odmawianiu leczenia może rodzić obawy o życie Paris. Dziewczyna popada w coraz większą depresję, a używki jej nie pomagają wyjść na prostą!

Stan psychiczny Paris Jackson wciąż nie poprawia się. Jak Wam donosiliśmy, córka Michaela Jacksona trafiła niedawno do szpitala po próbie samobójczej.

>> Paris Jackson próbowała popełnić samobójstwo? "Pie***ni kłamcy!"

Młoda gwiazda wypisała się ponoć ze szpitala na własne życzenie. Miała powiedzieć lekarzom, że zamierza przenieść się tylko do innej placówki. Tam jednak już się nie pojawiła.

Teraz amerykański serwis TMZ informuje, że otoczenie Paris Jackson namawia modelkę i aktorkę do zgłoszenia się na odwyk.

HOT TEMAT!
Natalia Wróbel tańczy na rurze?

Autor: YouTube.com

Big Brother: Natalia Wróbel przed BB tańczyła na rurze?! Video jest ostre!

Amerykański serwis podaje, że osoby blisko współpracujące z Paris Jackson przekonują dziewczynę, że dla własnego dobra powinna zgłosić się do kliniki odwykowej. Córka Michaela Jacksona ma ponoć pogłębiające się problemy emocjonalne. Ma być też uzależniona od środków odurzających. Jej stan pogorszył się w związku z premierą filmu Leaving Neverland, w którym jej ojciec jest przedstawiany jako pedofil, oraz szumem medialnym, jaki powstał wokół dokumentu HBO.

Przyjaciele córki Michaela Jacksona zaoferowali jej ponoć nawet osobiście wsparcie i dowiezienie na miejsce. Paris Jackson jednak odmówiła leczenia.

Paris Jackson
Autor: Invision/Invision/East News
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE