Paris Jackson świętuje 18 urodziny brata! Pokazała zdjęcia z dzieciństwa

2020-02-24 13:47 AM
Paris Jackson
Autor: Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News

Aż trudno w to uwierzyć, ale najmłodszy syn Michaela Jackson 21 lutego skończył 18 lat! Z tej okazji jego siostra Paris opublikowała post na Instagramie w którym podzieliła się zdjęciami z dzieciństwa.

Najmłodszy syn nieżyjącego króla popu Michaela Jacksona, Prince Michael Jackson II, bardziej znany jako Blanket od śmierci ojca żył w cieniu swojego rodzeństwa. Jackson z natury jest bardzo zamknięty i w przeciwieństwie do swojej siostry nie pojawia się w mediach ani nie wywołuje skandali. Blanket 21 lutego obchodził swoje 18 urodzin z tej okazji Paris postanowiła podzielić się tą wiadomością z fanami. Córka Michaela Jacksona opublikowała na Instagramie trzy zdjęcia w tym dwa z czasów gdy byli młodsi. Trzeba przyznać, że rodzeństwo nawet teraz jest mega urocze.

PARIS JACKSON ŚWIĘTUJE URODZINY MŁODSZEGO BRATA

Paris Jackson oczywiście uszanowała charakter brata i fakt, że nie lubi on opowiadać o życiu prywatnym dlatego niewiele o nim pod zdjęciem napisała:

„Mój najmłodszy brat jest od dziś pełnoletni! Co do cholery… zmieniałam mu pieluchy! To taka podróż… Jestem dumna z mojego przystojnego, inteligentnego, wnikliwego, zabawnego i miłego młodego mężczyzny, którym się stał. Lubi prywatność, więc to wszystko co mogę powiedzieć. Wszystkiego najlepszego!”. – podpisała post Paris.

Wam też trudno uwierzyć, że najmłodszy syn Michaela Jacksona skończył 18 lat?

Edyta Zając trenuje przed TzG. Są pierwsze kontuzje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE