Paris Jackson świętuje 18 urodziny brata! Pokazała zdjęcia z dzieciństwa

2020-02-24 13:47 AM
Paris Jackson
Autor: Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News

Aż trudno w to uwierzyć, ale najmłodszy syn Michaela Jackson 21 lutego skończył 18 lat! Z tej okazji jego siostra Paris opublikowała post na Instagramie w którym podzieliła się zdjęciami z dzieciństwa.

Najmłodszy syn nieżyjącego króla popu Michaela Jacksona, Prince Michael Jackson II, bardziej znany jako Blanket od śmierci ojca żył w cieniu swojego rodzeństwa. Jackson z natury jest bardzo zamknięty i w przeciwieństwie do swojej siostry nie pojawia się w mediach ani nie wywołuje skandali. Blanket 21 lutego obchodził swoje 18 urodzin z tej okazji Paris postanowiła podzielić się tą wiadomością z fanami. Córka Michaela Jacksona opublikowała na Instagramie trzy zdjęcia w tym dwa z czasów gdy byli młodsi. Trzeba przyznać, że rodzeństwo nawet teraz jest mega urocze.

PARIS JACKSON ŚWIĘTUJE URODZINY MŁODSZEGO BRATA

Paris Jackson oczywiście uszanowała charakter brata i fakt, że nie lubi on opowiadać o życiu prywatnym dlatego niewiele o nim pod zdjęciem napisała:

„Mój najmłodszy brat jest od dziś pełnoletni! Co do cholery… zmieniałam mu pieluchy! To taka podróż… Jestem dumna z mojego przystojnego, inteligentnego, wnikliwego, zabawnego i miłego młodego mężczyzny, którym się stał. Lubi prywatność, więc to wszystko co mogę powiedzieć. Wszystkiego najlepszego!”. – podpisała post Paris.

Wam też trudno uwierzyć, że najmłodszy syn Michaela Jacksona skończył 18 lat?

Edyta Zając trenuje przed TzG. Są pierwsze kontuzje!
NAJNOWSZE