Paris Jackson opowiedziała o rozstaniu z chłopakiem. Została zdradzona?

2021-06-18 11:35 AM
Paris Jackson, Gabriel Glenn
Autor: CHRIS DELMAS/AFP/East News

Paris Jackson wzięła udział w programie Red Table Talk. Podczas odcinka zdecydowała się na mega szczery wywiad. Opowiedziała w nim nie tylko o swojej orientacji seksualnej, ale także o związku z Gabrielem Glennem. Para rozstała się w zeszłym roku. Dopiero teraz Jackson zdradziła, jak bardzo rozstanie było dla niej bolesnym doświadczeniem.

Paris Jackson wzięła udział w programie Red Table Talk, gdzie współprowadzącą jest jej przyjaciółka Willow Smith. W odcinku programu Paris opowiedziała nie tylko o trudnej relacji z rodziną, ale także o swojej orientacji seksualnej.

Otworzyła się też na swój związek z Gabrielem Glennem. Rok temu w mediach pojawiła się informacja, że Jackson i Glenn rozstali się. Para spotykała się ze sobą przez dwa lata, a niektórzy z fanów byli przekonani, że to miłość na całe życie. Paris często podkreślała, że Gabriel jest jej bratnią duszą. Oprócz tego oboje grali w tym samym zespole.

Niestety związek się rozpadł. Początkowo Paris twierdziła, że taka relacja z kolegą z zespołu nie jest dobrym pomysłem. Ale czy na pewno to był prawdziwy powód rozstania? Tego nie wiadomo i do teraz nie jest to jasne. W najnowszym wywiadzie Jackson zdradziła, że rozstanie z Gabrielem było dla niej najbardziej bolesnym rozstaniem. Jak twierdzi jeszcze nigdy nie miała tak bardzo złamanego serca jak po zakończonej relacji z Glennem.

To była najgłębsza miłość, jaką kiedykolwiek miałam. To była najbardziej intensywna, jaką do tej pory czułam miłość i najbardziej intensywna zdrada, jakiej do tej pory doświadczyłam. Jestem teraz bardziej ostrożna i uważna na to z kim spędzam czas. Staram się siebie chronić.

– mówiła Jackson.

I choć Paris nie powiedziała dokładnie, o jaką zdradę chodzi, media już zaczęły sugerować, że Gabriel mógł być niewiernym partnerem.

Jak myślicie, o jaką zdradę mogło chodzić?

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25
NAJNOWSZE