Paris Hilton opublikowała tajemniczy post. Fani zasypali ją gratulacjami!

2020-10-26 15:00 AM
Paris Hilton z różowym psem
Autor: BOAZ/Backgrid/East News

Lista ex chłopaków Paris Hilton jest bardzo długo. Gdy tylko celebrytka pojawia się w obecności nowego mężczyzny media i fani podchodzą do tego z dystansem w obawie, że wkrótce zamieni go na kogoś innego. Wiele wskazuje na to, że Paris, która już całkowicie pozbierała się po rozstaniu z Chrisem Zylką jest teraz bardzo szczęśliwa z nowym chłopakiem. Internauci podejrzewają nawet, że ich związek wszedł na wyższy poziom… W sieci posypały się gratulacje!

Paris Hilton długo nie rozpaczała po rozstaniu z Chrisem Zylką. Znalazła pocieszenie w ramionach przedsiębiorcy Cartera Reuma. Para w kwietniu obchodziła rocznicę związku, mimo tego świat dowiedział się o ich na początku roku. Para bardzo chroni swoją prywatność. I choć nie ukrywają, że są parą to ich wspólne zdjęcia w sieci pojawiają się sporadycznie.

Jednak ostatnia fotka, która pojawiła się na instagramowym profilu Paris daje wiele do myślenia. Fani zaczęli snuć podejrzenia, że… Hilton i Reum się zaręczyli! I choć nie zostało to przez nikogo potwierdzone to w komentarzach nie zabrakło gratulacji, tak na wszelki wypadek. 😉

ESKA XD #007

Fotka przedstawia Paris i Cartera przytulonych do siebie na tle znanego na całym świecie zamku Disneya. Oboje byli bardzo elegancko ubrani. Zdjęcie samo w sobie nie wzbudziło podejrzeń, jednak pojawiły się one po przeczytaniu przez internautów opisu posta.

I żyli długo i szczęśliwie

PARIS HILTON ZARĘCZYŁA SIĘ? TĄ FOTKĄ ZAINTERESOWALI SIĘ FANI

Ani Paris ani Carter nie odnieśli się bezpośrednio do zaręczyn. Również nie wskazywał na to opis fotki, jednak internauci dorobili do tego swoją teorię. Niektórzy z nich nie mieli wątpliwości, że dziedziczka hotelowej fortuny być może wkrótce pojawi się na ślubnym kobiercu. Na wszelki wypadek pod zdjęciem posypały się gratulacje.

Tak! Myślisz, że to ten jedyny! Słychać weselne dzwony. Tak się cieszę.

Gratulację, życzę wam obojgu szczęśliwego życia!

Czy jesteś zaręczona?

– pytał wprost jeden z internautów.

Kiedy będzie wesele?

Wyszłaś za mąż?

Tego typu pytania dosłownie zalały Instagram celebrytki. Być może Paris w końcu trafiła na tego jedynego. Przypomnijmy, że celebrytka spotyka się z Carterem od zeszłego roku ale zna go od ponad 15 lat!

Kibicujecie im?

NAJNOWSZE