Paris Hilton będzie gotować na Netflixie! Kiedy premiera programu?

2021-08-04 15:00 AM
Paris Hilton
Autor: Cover Images/East News

Paris Hilton niegdyś królowa kiczu, dziś kobieta wielu talentów. Dziedziczka hotelowej fortuny dostała swój własny program, który emitowany będzie na Netflixie. Co celebrytka będzie w nim robić? Gotować!

Może niektórym trudno w to uwierzyć, ale Paris Hilton to wielka miłośniczka gotowania. Często pokazuje swoje kulinarne eksperymenty w social mediach. Jej pasja jest tak duża, że celebrytka doczekała się własnego programu!

Na Netflixie emitowany będzie program, gdzie Paris Hilton zabierze widzów do świata pełnego smaków. Mało tego, w odcinkach będą pojawiać się jej przyjaciele, a należą do nich same znane nazwiska, jak np. Kim Kardashian czy Demi Lovato.

Jak przystało na dziedziczkę hotelowej fortuny i celebrytkę, którą zna cały świat, Paris stroni od kuchennej stylizacji. Gotować będzie w markowych ubraniach i obowiązkowo szpilkach! Jak sama powtarza, zawodowym kucharzem nie jest i nie zamierza być, jej gotowanie to czysta pasja.

Uwielbiam gotować, nie jestem wyszkolonym kucharzem i nie chcę nim być.

 – mówiła Hilton na premierze.

W programie Paris daje także widzom mnóstwo cennych wskazówek, np. podczas krojenia cebuli warto założyć okulary przeciwsłoneczne. Oczy nie będą piekły, a my będzie wyglądać zjawiskowo, zapewnia Hilton.

Premiera programu Cooking with Paris już 4 sierpnia na Netflixie, czyli dzisiaj! 😊 Jesteście ciekawi?

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
NAJNOWSZE