Otylia Jędrzejczak urodziła drugie dziecko! Zdjęciem pochwaliła się w sieci!

2019-09-15 19:26 DR
Otylia Jędrzejczak urodziła drugie dziecko
Autor: Instagram/Otylia Jędrzejczak Otylia Jędrzejczak urodziła drugie dziecko

O tym, że Otylia Jędrzejczak jest w drugiej ciąży wiadomo było od dłuższego czasu. Gwiazda sportu była wtedy zdecydowanie mniej aktywna w mediach społecznościowych. Teraz pochwaliła się, że na świat przyszło jej drugie dziecko. Zamieściła również urocze zdjęcie. Zobaczyć je możecie oczywiście na Hotplota.pl.

Otylia Jędrzejczak już jakiś czas temu zakończyła swoją karierę sportową. Wtedy skupiła się ona na swoim życiu rodzinnym. Otylia od dobrych kilku lat jest w związku z Pawłem Przybyłą, który jest nauczycielem wychowania fizycznego i byłym zawodnikiem II-ligowej Cracovii w sekcji koszykówki. Para ma już jedną córkę, Marcelinę, która urodziła się w 2017 roku. Jakiś czas temu Otylia poinformowała, że wkrótce na świat przyjdzie w ich drugie dziecko. Przez całą ciążę Otylia zdecydowanie ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych. Skupiła się chyba na rodzinie i odpoczynku.

Dzisiaj gwiazda sportu zamieściła na Instagramie zdjęcie z maluśkim bobasem. Opis wszystko zdradził. Otylia Jędrzejczak urodziła drugie dziecko!

Cała redakcja Hotploty oczywiście gratuluje i życzy duuuuuużo snu! ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE