Oscary 2020: Zobacz najlepsze kreacje oscarowych gal wszech czasów! [ZDJĘCIA]

2020-01-26 20:52 nk
Oscary: kreacje wszech czasów
Autor: Stewart Cook/REX Shutterstock, Everett Collection / Everett Col/EAST NEWS, Irigoyen/ALF / Target Press, Rex Features/East News

Już niebawem gwiazdy będą starały się olśnić swoich fanów na gali Oscary 2020. To dobra okazja, by przypomnieć sobie najlepsze kreacje oscarowych gal wszech czasów. Najstarsze zdjęcie w naszej galerii pochodzi z 1955 roku! Czy legendarna suknia Grace Kelly ma jakąkolwiek konkurencję? Oceńcie sami!

92. ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się 9 lutego 2020 w Dolby Theatre w Hollywood. Nominacje do prestiżowych statuetek poznaliśmy 13 stycznia 2020 roku. Najwięcej, bo jedenaście nagród, może zdobyć film Joker. Dziesięć nominacji otrzymały filmy: Irlandczyk, Pewnego razu... w Hollywood i 1917. Po sześć nominacji mają: Historia małżeńska, Jojo Rabbit, Małe kobietki i Parasite. Polskę na Oscarach 2020 będzie dumnie reprezentować film Boże Ciało.

Oscary: najlepsze kreacje wszech czasów

Na gali Oscary 2020 jak co roku pojawi się cała hollywoodzka śmietanka, a także wiele aspirujących gwiazd, pragnących ogrzać się w blasku tych największych. Kto zaskoczy kreacją?

Na oscarowych galach czerwony dywan co roku jest pełen niesamowitych stylizacji, więc wywołanie wielkiego "wow" jest coraz trudniejsze. Już w ubiegłym roku łatwo nie było, ale kilka perełek się pojawiło...

A komu udało się to na przestrzeni lat? Które kreacje z poprzednich gal oscarowych szczególnie zapadły w pamięci? Zobaczcie naszą galerię!

NAJNOWSZE