Oscary 2019: Lady Gaga i Bradley Cooper na scenie. "Shallow" walczy o Oscara

2019-02-24 6:35
Bradley Cooper i Lady Gaga - Narodziny gwiazdy
Autor: youtube.com

To już oficjalne - Lady Gaga i Bradley Cooper wystąpią na gali Oscary 2019. Wokalistka i aktor zaśpiewają na scenie numer Shallow z filmu "Narodziny gwiazdy", który nominowany jest do nagrody w kategorii "najlepsza piosenka". Czy to właśnie ten numer zdobędzie statuetkę? Konkurencja jest duża, jednak "Shallow" ma ogromne szanse.

Lady Gaga i Bradley Cooper mają za sobą wyśmienite miesiące. Za sprawą filmu Narodziny gwiazdy oboje pokazali swoje dotąd nieznane talenty - Lady Gaga zabłysnęła jako aktorka, a Bradley udowodnił, że jest całkiem dobrym wokalistą. Od wielu tygodni oboje biorą udział w kolejnych filmowych galach na całym świecie i zdobywają laury za swoje role. Prawdziwym zwieńczeniem ich sukcesu mogą być jednak Oscary 2019.

Zarówno Lady Gaga jak i Bradley Cooper podczas Oscarów 2019 powalczą o statuetki za swoje role aktorskie w Narodzinach gwiazdy. Nagrodę może też zdobyć utwór Shallow, który wspólnie wykonają na scenie.

HOT TEMAT
Oscary 2019, nominacje - Lady Gaga

Autor: AFP/EAST NEWS

Oscary 2019 - nominacje: filmy i gwiazdy. Oni powalczą o Oscary 2019

Oscary 2019: Lady Gaga i Bradley Cooper na scenie

Zgodnie ze zwyczajem, artyści nominowani wraz z piosenką wystąpią podczas Oscarów 2019 na scenie. Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera potwierdziła już Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej. To właśnie tego już wiele dni temu obawiał się Bradley Cooper - aktor stresuje się występem tak bardzo, że wolałby... umrzeć!

>> Oscary 2019: Bradley Cooper "chce śmierci"! Wszystko przez występ z Lady Gagą

Z całą pewnością jednak Bradley Cooper martwi się zdecydowanie na wyrost - aktor ma już za sobą jeden występ na żywo u boku Gagi. Publiczność zareagowała doskonale, a on sam udowodnił, że potrafi śpiewać.

Dodajmy, że aktorami piosenki Shallow są Lady Gaga, Mark Ronson, Anthony Rossomando oraz Andrew Wyatt. A wszystkie piosenki, które powalczą w tym roku o Oscara, to:

  • „When A Cowboy Trades His Spurs For Wings” – „Ballada o Busterze Scruggsie”
  • „All the Stars” – „Czarna pantera”
  • „The Place Where Lost Things Go” – „Mary Poppins powraca”
  • „I'll Fight” – „RBG”
  • „Shallow” – „Narodziny gwiazdy”

NAJNOWSZE