Katy Perry i Orlando Bloom

i

Autor: Rex Features/East News

Katy Perry i Orlando Bloom świętują urodziny córki. Daisy skończyła rok

2021-08-27 22:03

Chociaż Katy Perry i Orlando Bloom to gwiazdy światowej sławy, to ich życie pozostaje prywatne. Oboje mocno się starają, żeby media nie wiedziały za wiele o rodzinie. Jednak pierwsze urodziny córki zdarzają się raz w życiu i trzeba je uczcić w social mediach!

Katy Perry i Orlando Bloom mają za sobą długą historię. Para rozstała się kilka lat temu, by ostatecznie przekonać się, że nie mogą bez siebie żyć. Później były zaręczyny i ciąża.

Dokładnie rok temu Katy Perry urodziła córkę. Dziewczynka otrzymała imię Daisy. To pierwsze dziecko wokalistki i drugie aktora. Orlando Bloom ma 10-letniego syna Flynna z byłą żoną Mirandą Kerr.

Katy Perry i Orlando Bloom unikają rozgłosu i starają się chronić prywatność córki. Jednak informacji o jej urodzinach nie można było przemilczeć!

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY

Córka Katy Perry i Orlando Blooma skończyła rok

Na co dzień Katy Perry i Orlando Bloom chronią prywatność swojej rodziny. Niestety więc na zdjęcia z przyjęcia urodzinowego ich córki nie mamy co liczyć.

Fani pary muszą się zadowolić jedynie krótkim postem, jaki z okazji pierwszych urodzin Daisy opublikowała Katy Perry.

Dokładnie 1 rok temu był dzień, w którym rozpoczęło się moje życie ... Szczęśliwych pierwszych urodzin Daisy Dove, moja ukochana.

Napisała wokalistka na Twitterze.

Hotplota.pl również życzy wszystkiego najlepszego!

Ile wiesz o Katy Perry?

Pytanie 1 z 8
W którym roku Katy przyszła na świat?