Orange Warsaw Festival 2019: Rita Ora zachwycona polską publicznością! "Jest wspaniała!"

2019-05-31 21:41
Rita Ora
Autor: SnapperSK / SplashNews.com/East News

Rita Ora wystąpiła na Orange Warsaw Festival i rozgrzała polską publiczność do czerwoności! Polscy fani odwdzięczyli jej się za świetne show doskonałą atmosferą, co wokalistka doceniła, relacjonując wszystko na Instagramie! Na profilu gwiazdy pojawił się komplet filmików z Warszawy i pytanie - "jak wspaniała jest ta publiczność?"

Rita Ora była jedną z gwiazd pierwszego dnia Orange Warsaw Festival 2019. Wokalistka wystąpiła na głównej scenie tuż po Quebonafide i poprzedziła show w wykonaniu Solange i Marshmello. Okazuje się, że warszawska publiczność pokochała ją... z wzajemnością!

Od samego początku wizyty w Polsce Rita Ora relacjonowała swój pobyt w naszym kraju na Insta Story. Fani gwiazdy mogli zobaczyć, jak Rita szykuje się do lotu i jak wchodzi na scenę. Później ekipa wokalistki dbała o to, by na jej Insta Story pojawiały się kolejne ujęcia publiczności podczas jej koncertu.

Rita Ora na Orange Warsaw Festival 2019 zachwycona polską publicznością

Na scenie w Warszawie Rita Ora wykonała swoje największe hity, takie jak Hot Right Now, Your Song czy Let Me Love You. Nie zabrakło też jej najnowszej kolaboracji z Tiesto i Jonas Blue - Ritual. A tak gwiazda się zaprezentowała:

Największym hitem koncertu Rity Ory na Orange Warsaw Festival 2019 okazała się jednak... polska publiczność! Gwiazda była zachwycona reakcją polskich fanów, czemu dała wyraz oczywiście na Insta Story.

Jak niesamowity jest ten tłum?!

- czytamy pod jednym z filmików na jej profilu. Na koniec koncertu natomiast na jej Insta Story pojawił się filmik z konfetti i podpisem:

Polsko dziękuję za imprezowanie ze mną!

Ktoś z Was był na koncercie Rity Ory na Orange Warsaw Festival 2019?

Rita Ora w Warszawie
Autor: Instagram
Rita Ora w Warszawie
Autor: Instagram
NAJNOWSZE