Agnieszka Hyży

i

Autor: WBF

Agnieszka Hyży urodziła! Na Instagram trafiło urocze wideo

2021-11-14 10:00

Agnieszka Hyży na co dzień chroni swoją prywatność w social mediach. Jednak w sierpniu podzieliła się bardzo radosną wiadomością. Nareszcie udało się jej zajść w ciążę! Nie kryła, że po drodze było sporo trudności... Ale oto, mamy kolejne dobre wieści... Agnieszka Hyży urodziła!

Gwiazdorski baby boom trwa w najlepsze. Właśnie dotarły do nas kolejne, dobre nowiny. Agnieszka Hyży urodziła!

O tym, że gwiazda spodziewa się dziecka, dowiedzieliśmy się w sierpniu. Agnieszka Hyży pozwoliła sobie wówczas na sporą prywatę. Na Instagramie opowiedziała, że zajście w ciążę nie było proste. Ostatecznie udało się pokonać przeszkody. Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży mają dziecko!

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży zostali rodzicami

Do tej pory małżeństwo wychowywało już gromadkę dzieci. Agnieszka Hyży ma z poprzedniego związku córkę, a Grzegorz Hyży dwóch synów. Teraz para doczekała się pierwszego, wspólnego maleństwa.

Z Instagrama dowiadujemy się, że Agnieszka Hyży urodziła już jakiś czas temu.

Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć.

Oryginalne imiona dzieci gwiazd

Pytanie 1 z 6
Kto nazwał dzieci: Poppy Honey, Daisy Boo, Petal Blossom Rainbow i Buddy Bear?

Napisała.

Możemy zobaczyć jej zdjęcie z dzieckiem. Świeżo upieczona mama trzyma malucha tyłem do aparatu. Agnieszka Hyży opublikowała też urocze wideo, na którym razem z Grzegorzem Hyży obejmują maleńką rączkę.

Hotplota.pl gratuluje!

Nie tylko Agnieszka Hyży została niedawno mamą. Kto jeszcze?