Agnieszka Hyży

i

Autor: WBF

Agnieszka Hyży urodziła! Na Instagram trafiło urocze wideo

2021-11-14 10:00

Agnieszka Hyży na co dzień chroni swoją prywatność w social mediach. Jednak w sierpniu podzieliła się bardzo radosną wiadomością. Nareszcie udało się jej zajść w ciążę! Nie kryła, że po drodze było sporo trudności... Ale oto, mamy kolejne dobre wieści... Agnieszka Hyży urodziła!

Gwiazdorski baby boom trwa w najlepsze. Właśnie dotarły do nas kolejne, dobre nowiny. Agnieszka Hyży urodziła!

O tym, że gwiazda spodziewa się dziecka, dowiedzieliśmy się w sierpniu. Agnieszka Hyży pozwoliła sobie wówczas na sporą prywatę. Na Instagramie opowiedziała, że zajście w ciążę nie było proste. Ostatecznie udało się pokonać przeszkody. Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży mają dziecko!

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży zostali rodzicami

Do tej pory małżeństwo wychowywało już gromadkę dzieci. Agnieszka Hyży ma z poprzedniego związku córkę, a Grzegorz Hyży dwóch synów. Teraz para doczekała się pierwszego, wspólnego maleństwa.

Z Instagrama dowiadujemy się, że Agnieszka Hyży urodziła już jakiś czas temu.

Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć.

Napisała.

Możemy zobaczyć jej zdjęcie z dzieckiem. Świeżo upieczona mama trzyma malucha tyłem do aparatu. Agnieszka Hyży opublikowała też urocze wideo, na którym razem z Grzegorzem Hyży obejmują maleńką rączkę.

Hotplota.pl gratuluje!

Oryginalne imiona dzieci gwiazd

Pytanie 1 z 6
Kto nazwał dzieci: Poppy Honey, Daisy Boo, Petal Blossom Rainbow i Buddy Bear?

Nie tylko Agnieszka Hyży została niedawno mamą. Kto jeszcze?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE