OIiwia Bieniuk przeprowadziła się do Warszawy! Dostała mieszkanie

2021-07-31 9:50 kp
Oliwia Bieniuk
Autor: WBF

To żadna tajemnica, że Taniec z gwiazdami to nie tylko występy w cotygodniowych odcinkach, ale przede wszystkim ciężka praca podczas przygotowań do show. Uczestnicy programu niemal cały swój czas poświęcają na treningi, bo tylko w taki sposób są w stanie osiągnąć pewien taneczny poziom. Nie da się tego oczywiście zrobić na odległość. Dlatego też Oliwia Bieniuk przeniosła się już do Warszawy.

Tuż przed rozpoczęciem Tańca z gwiazdami 2021 emocje wokół udziału Oliwii Bieniuk w programie nie maleją. Tabloidy niemal codziennie donoszą o kolejnych krokach nastolatki, która tuż po maturze postawiła na showbiznes i zamiast studiów, które rozpocznie później, wybrała Taniec z gwiazdami. Jednocześnie córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka studzi emocje wokół jej umiejętności tanecznych - sama nie wie, jak sobie poradzi w show.

Już dziś Oliwia Bieniuk może liczyć na spore wsparcie fanów. Młoda celebrytka może pochwalić się ponad 208 tysiącami obserwujących na Instagramie, którzy będą kibicować jej już w programie.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Oliwia Bieniuk w Warszawie

18-latka deklaruje, ze jest gotowa na trudne treningi. Dziewczyna przeprowadziła się właśnie do Warszawy, bo tylko będąc na miejscu może regularnie spotykać się w sali tanecznej ze swoim partnerem. Oliwia skorzystała z gościnności producentów Tańca z gwiazdami 2021, którzy - jak informuje Pomponik - przygotowali dla niej mieszkanie.

Przeprowadziłam się już do Warszawy. Dziś miałam pierwszą noc w nowym mieszkaniu i było super. Miałam mały problem, żeby zasnąć. Nie wybierałam sobie mieszkania, bo ja je dostałam. Wszystko jest na swoim miejscu. Dobrze jest. Planuję iść dziś w miasto

- mówiła Oliwia Bieniuk serwisowi tuż po przeprowadzce do stolicy.

Na razie Oliwia ma jeszcze czas, by korzystać z uroków Warszawy. Po starcie programu nie będzie o to tak łatwo!

Trzymacie za nią kciuki?

NAJNOWSZE