Oliwia Bieniuk w kusej sukience. Nie ma odwagi w niej wyjść

2022-08-02 12:48 Joanna Dembek
Oliwia Bieniuk
Autor: AKPA Oliwia Bieniuk w kusej sukience

Oliwia Bieniuk może pochwalić się wspaniałą sylwetką i choć pięknie wygląda w każdej stylizacji, w mocno wyciętej sukience nie ma odwagi ruszyć na miasto. Młoda gwiazda udostępniła jednak wideo, aby pokazać, jak prezentuje się w ciekawie zaprojektowanej "małej czarnej".

Od kiedy Oliwia Bieniuk zaczęła pojawiać się w show-biznesie, pilnie dba o to, aby w jej mediach społecznościowych nie było nudy, a niemalże  każdy jej post, czy relacja na Instagramie są szeroko komentowane w sieci. Nie brakuje też porównań, do zmarłej kilka lat temu Anny Przybylskiej.

Oliwia Bieniuk chwali się nową sukienką. Wygląda obłędnie

O Oliwii Bieniuk, w ostatnim czasie jest dość głośno. Po pierwsze, za sprawą udziału w 12. edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie wystąpiła w parze z Michałem Bartkowiakiem, który teraz będzie się starał poprowadzić do finału Karolinę Pisarek. Po drugie, w związku z planowaną na 7 października 2022 roku film dokumentalny o życiu Ani Przybylskiej. Po trzecie, dzięki dostaniu się na studia aktorskie i pójście w ślady swojej zmarłej mamy.

Oliwia Bieniuk na swoim Instagramie gromadzi 255 tysięcy fanów, którzy chętnie komentują posty młodej gwiazdy - zwłaszcza te, na których Oliwia odsłania więcej ciała. Właśnie dodała do relacji wideo, na którym prezentuje się w bardzo kusej sukience, która ledwo zakrywa biust, odsłania brzuch i nogi. Oliwia dodała opis: "Kiedyś w niej wyjdę", co może sugerować, że na razie brakuje jej odwagi, aby pokazywać się w tak odważnej "małej czarnej". Co sądzicie o takiej stylizacji? Na jaką okazję byście ją włożyły?

Oliwia Bieniuk
Autor: Screen/Instagram/@oliwia.bieniuk Oliwia Bieniuk pokazuje się w "małej czarnej"
Eska Summer City Olsztyn! Ukiel Rugby Beach Cup 2022
NAJNOWSZE