Oliwia Bieniuk

i

Autor: VIPHOTO/East News Oliwia Bieniuk rozpocznie studia aktorskie

Oliwia Bieniuk rozpocznie studia w Warszawie. Dostała się na wymarzony kierunek

2022-06-25 12:51

Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy. Dostała się na wymarzony kierunek i już we wrześniu rozpocznie edukację aktorską. Jarosław Bieniuk jest dumny z córki i nie może uwierzyć, że ukochana córka wyprowadzi się z rodzinnego domu.

Jarosław Bieniuk wyjawił, że jego rodzinę czekają ogromne zmiany. Dumny tata opowiedział o dalszej edukacji swojej córki i nie ukrywał wzruszenia faktem, iż jego córka pójdzie w ślady Anny Przybylskiej. Oliwia od 1 października rozpocznie studia na wydziale aktorskim.

Oliwia Bieniuk spełni swoje aktorskie ambicje

Jarosław Bieniuk wraz z rodziną mieszkają w Trójmieście, a teraz będzie musiał wypuścić świat swoją najstarszą pociechę. Oliwia Bieniuk już raz zasmakowała życia w Warszawie. Kiedy brała udział w programie Taniec z Gwiazdami, przeniosła się na kilka tygodni do stolicy. Teraz jednak opuści rodzinny dom na znaczenie dłużej. Jarosław Bieniuk mocno wspiera córkę w jej decyzjach o czym powiedział dziennikarzowi "Pomponika".

Radość, wzruszenie, na pewno, bo wiem, ile pracy Oliwia włożyła w to i jak trudno się dostać do takiej szkoły. Byłem bardzo dumny i wzruszony, bo to się wiąże na pewno z kolejnym etapem w naszym życiu rodzinnym. Córka na pewno wyprowadzi się z rodzinnego domu, więc dla każdego rodzica to takie mieszane uczucia. Z jednej strony radość, a z drugiej taki smutek, że ta mała Oliwia, która od 20 lat ze mną mieszka, nagle już nie będzie mieszkała - powiedział w rozmowie z "Pomponikiem".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oliwia Bieniuk w odważnej sesji! Córka Anny Przybylskiej pokazała się topless

Jarosław Bieniuk zaznaczył również, że dla niego najważniejsze jest szczęście jego córki.

Nie jestem rodzicem, który poprzez dzieci spełnia swoje marzenia i niespełnione ambicje. To jest jej droga, ja mogę ją tylko wspierać i to robię od dziecka. Życzę jej jak największych ról, tych wymarzonych - dodał.

Przed Oliwią nowy etap w życiu oraz nowe wyzwania. Czeka ją również samodzielne życie z dala od rodziny i nauka dorosłości. Życzymy powodzenia i życzymy wielu wspaniałych ról.

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9