Oliwia Bieniuk

i

Autor: AKPA Oliwia Bieniuk zmieniła fryzurę. Zafundowała sobie grzywkę

Oliwia Bieniuk teraz nosi grzywkę. Uderzające podobieństwo do mamy

2022-09-22 14:03

Oliwia Bieniuk zdecydowała się na radykalną zmianę swojego wyglądu. Zdecydowała się na grzywkę, która dodała jej jeszcze więcej uroku. Przyznała, ze trudno jej się przyzwyczaić do nowego looku.

Oliwia Bieniuk nie często eksperymentuje ze swoim wyglądem i zdecydowanie stawia na naturalność, co często chwalą internauci. Młoda celebrytka odziedziczyła wspaniałą urodę po rodzicach: Ani Przybylskiej i Jarosławie Bieniuku. Trudno jednoznacznie określić, do kogo Oliwia jest bardziej podobna, ale w nowej fryzurze do złudzenia przypomina swoją mamę. Co więcej, postanowiła również iść w ślady Ani, a wraz z nowym rokiem akademickim rozpocznie studia aktorskie w Warszawskiej Szkole Filmowej. Jak wam się podoba Oliwia Bieniuk w nowej odsłonie?

Oliwia Bieniuk postawiła na zmiany! Taką samą grzywkę nosiła jej mama

Oliwia Bieniuk wybrała się niedawno do zaufanego zakładu fryzjerskiego, a efektami metamorfozy pochwaliła się w sieci. Na InstaStory opublikowała wideo, na którym widzimy Oliwię w wycieniowanej, krótkiej grzywce. Roześmiana buzia przyszłej aktorki wskazuje na to, że to cięcie niezmiernie się jej podoba: "Zmiany, zmiany, zmiany. Na razie nie mogę się przyzwyczaić..." - napisała Oliwia.

Oliwia Bieniuk i Ania Przybylska

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@oliwia.bieniuk Oliwia Bieniuk w nowym uczesaniu
Sonda
Oliwia Bieniuk jest twoim zdaniem bardziej podobna do taty, czy mamy?
Young Leosia - pierwszy wywiad o polskim rapie, płycie i fundacji z Matą