Oliwia Bieniuk

i

Autor: WBF

Oliwia Bieniuk upamiętniła Annę Przybylską tatuażem. Jak wygląda?

2021-08-09 17:30

Niemal od razu po osiągnięciu pełnoletności Oliwia Bieniuk postanowiła wejść do show-biznesu. Naturalnie dziewczyna nie może uniknąć porównań do zmarłej mamy. Anna Przybylska bez dwóch zdań przekazała córce urodę! Ta postanowiła docenić ją tatuażem. Jak Oliwia Bieniuk upamiętniła mamę na ciele?

Jeszcze do niedawna Oliwia Bieniuk praktycznie nie istniała w show-biznesie. Wszystko zmieniło się, gdy młoda celebrytka skończyła 18 lat. Uznała najwyraźniej, że to najwyższa pora na karierę celebrytki.

Jak na życzenie, Oliwia Bieniuk otrzymała zaproszenie do Tańca z gwiazdami. Córka Anny Przybylskiej najprawdopodobniej wystąpi tam jako modelka. Faktycznie na Instagramie Oliwia Bieniuk może się pochwalić fantastycznymi zdjęciami, które tylko potwierdzają, że jest córką swojej matki.

Na najnowszy zdjęciu widzimy, że Anna Przybylska została upamiętniona na ciele córki.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Oliwia Bieniuk zrobiła dla mamy tatuaż

Żeby go zobaczyć, trzeba naprawdę wytężyć wzrok i powiększyć ostatnie zdjęcie celebrytki. Widzimy, jak Oliwia Bieniuk pozuje z Wiktorią Gąsiewską. Dziewczyny pozowały w strojach kąpielowych, tajemniczo zapowiadając nowy projekt, który współtworzą z youtuberem Reżyserem Życia.

Uwagę zwraca maleńki tatuaż na żebrach Oliwii Bieniuk. Kiedy się przyjrzycie, rozpoznacie w nim datę 26.12.1978. To właśnie wtedy urodziła się Anna Przybylska!

Czyż to nie uroczy gest?

Ilu followersów mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ilu followersów ma Julia Wieniawa?