Olivia Culpo zdradziła, jak robi się zdjęcia w bikini. „Moje kolana krwawiły”

2020-07-14 13:34 AM
Olivia Culpo
Autor: Rex Features/East News

Zdjęcia w bikini latem podbijają świat i okładki magazynów. O ile wykonanie sesji na własny użytek nie jest tak bardzo skomplikowane to profesjonalne fotografie wymagają już wielu poświęceń nie tylko od samego fotografa ale także od modelek. Coś na ten temat wie Olivia Culpo.

Olivia Culpo zachwyca urodą i ciałem. Często jest więc zatrudniana przy kampaniach, zwłaszcza takich, gdzie trzeba odsłonić więcej ciała, czyli np. reklamach strojów kąpielowych. Jeśli wydaje Wam się, że praca fotomodelki to spełnienie marzeń i mega przyjemność to sama Olivia Culpo wyprowadzi Was z błędu. Owszem jest mega plusów. Pieniądze, sława, liczni fani ale jest też druga strona medalu o której często się nie mówi…

Życie modelek obiegło już wieloma mitami. Najczęściej słyszy się o tym, że aby zachować odpowiednią figurę głodzą się jak tylko mogą. Z pewnością nie żywią się często fast foodami, ale wiele razy światowej sławy modelka udowadniały, że nie jest im obcy smak pizzy. Nie jest im też obce poświęcenie a nawet jak w przypadku Olivii Culpo skaleczenia! Podczas jednej z sesji na której modelka reklamowała skąpe bikini musiała walczyć z wieloma przeciwnościami. Sesja odbywała się na Bali. Mimo malowniczych widoków nie odbyło się bez dramatów.

Moje kolana krwawiły od skał, a mnie zabierały fale. Musieliśmy obudzić się o 4 rano, aby uzyskać odpowiednie światło i pracowaliśmy dopóki słońce nie zaszło. Musisz poświęcić dużo czasu i skupienia na tym, co chcesz aby się wydarzyło.

 – mówiła.

JAKĄ DIETĘ STOSUJE OLIVIA CULPO?

Oprócz tego typu poświęceń, już wcześniej modelka mówiła, że dba o siebie stosując dietę niskowęglowodanową, wysokobiałkową i bogatą w błonnik, ale uwielbia też jeść śmieciowe jedzenie!

Jak Wam się podoba fotka Olivii? Poświęcenie się opłaciło, prawda?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE