Ola Żebrowska URODZIŁA trzecie dziecko? Krótko wcześniej chwaliła się zdjęciem w bikini!

2020-08-05 20:59 nk
Aleksandra Żebrowska
Autor: WBF

Media plotkarskie podają, że Aleksandra Żebrowska urodziła trzeciego synka. Ani Michał Żebrowski, ani jego żona na razie tej informacji nie potwierdzają. Wiele wskazuje jednak na to, że Ola Żebrowska trafiła na porodówkę krótko po relaksującym popołudniu na tarasie...

Aleksandra Żebrowska na początku marca podzieliła się w fanami informacją o trzeciej ciąży. Od tamtej pory followerzy żony Michała Żebrowskiego z zainteresowaniem śledzili jej kolejne posty z rosnącym brzuszkiem. A i sama Ola Żebrowska chętnie dzieliła się kolejnymi etapami oczekiwania na trzecie dziecko.

Niedawno celebrytka wyjawiła, że droga do ponownego powiększenia rodziny była dla niej bardzo trudna i usłana kilkoma bolesnymi niepowodzeniami. Wiadomość, że Ola Żebrowska ma za sobą kilka poronień, była dla fanów dużym zaskoczeniem. Dotąd jednak żona aktora nie dzieliła się tak intymnymi informacjami

Aleksandra Żebrowska URODZIŁA?!

Wiele wskazuje na to, że Ola Żebrowska właśnie została po raz kolejny mamą. Choć sama celebrytka ani jej mąż, Michał Żebrowski, jeszcze nie zdążyli podzielić się ze światem radosną nowiną, zrobiły to za nich media plotkarskie. Jeden z serwisów podaje, że Aleksandra Żebrowska urodziła kolejnego synka.

Chłopiec jest zdrowy

- cytuje swoje anonimowe źródło Pudelek.pl.

Jeśli informacja o narodzinach trzeciego dziecka Żebrowskich jest prawdziwa, to wygląda na to, że Ola na porodówkę trafiła niemal prosto z tarasu, na którym jeszcze 3 sierpnia opalała się w bikini.

Moje #władysławowo

- zażartowała Żebrowska, oznaczając się w Warszawie i zaznaczając w hasztagach, że jeszcze nie urodziła, oraz że jest w 40. tygodniu ciąży.

Michał i Aleksandra Żebrowscy mają już dwóch synów: urodzonego w 2010 roku Franciszka i urodzonego w 2013 Henryka. Imię trzeciego dziecka Żebrowskich na razie nie jest znane.

Czekamy na potwierdzenie informacji o narodzinach maleństwa, ale już na wszelki wypadek serdecznie gratulujemy sympatycznej parze!

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE