Aleksandra Kwaśniewska i Jolanta Kwaśniewska

i

Autor: WBF Ola Kwaśniewska opublikowała zdjęcie mamy sprzed lat

Ola Kwaśniewska bała się pokazać zdjęcie mamy. Fotografia sprzed lat wzbudziła sporo emocji

2022-05-27 10:14

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała w sieci zdjęcie swojej mamy sprzed lat i nie ukrywała, że mogą ją z tego tytułu spotkać niemiłe konsekwencje. Ola jednak nie miała się chyba czego obawiać, ponieważ fani zachwycili się urodą prezydentowej z czasów studiów.

Ola Kwaśniewska jest osobą która prowadzi bardzo poukładane i spokojne życie u boku swojego męża, Kuby Badacha. Próżno szukać skandali z jej udziałem, a mimo wszystko gromadzi w social mediach wielu fanów, którzy chętnie śledzą jej życie prywatne i zawodowe. Zdarzy się również, że gwiazda zaskoczy swoich obserwatorów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Aleksandra Kwaśniewska wspomina Pałac Prezydencki! “Nie podniecało mnie to”

Ola Kwaśniewska opublikowała zdjęcie mamy: „ Żeby mnie nie zabiła”

Wiele gwiazd z okazji Dnia Matki wrzuca do sieci zdjęcia swoich rodzicielek, aby złożyć im publicznie życzenia i pokazać fanom swoje wyjątkowe i piękne mamy. Prowadząca program „Miasto Kobiet” - Ola Kwaśniewska – również zdecydowała się na ten krok i opublikowała czarno-białą fotografię, na której można zobaczyć jej młodziutką mamę.

Wszystkim Mamom życzę wdzięcznych dzieci. A mojej, żeby mnie nie zabiła za to szałowe, naprawdę po stokroć szałowe zdjęcie, gdy na studiach dorabiała, malując statki, bo ma mnie jedną i potem będzie żałować – czytamy w poście.

Fani wyznali docenili poczucie humoru Oli i zachwycili się urodą byłej pierwszej damy. Możemy, więc mieć pewność, że Ola jest bezpieczna i zgadujemy, że pani Jola wzruszyła się gestem córki.

Mama nawet jako malarz statków wygląda pięknie! - napisał internauta.

Ola, kocham Twoje poczucie humoru. Jesteś wielka ! - dodał użytkownik.

Mama była i jest nadal piękną kobietą – czytamy w komentarzach.

Trzeba przyznać, że to piękne zdjęcie, a fani prosili w komentarzach o więcej tego typu zdjęć. Czy Ola spełni ich oczekiwania?

Sonda
Która z nich ma lepszy styl? Aleksandra Kwaśniewska czy Jolanta Kwaśniewska?
Ralph Kaminski w pierwszym wywiadzie ze swoją mamą