Taniec z Gwiazdami 10 bez Oli Jordan? W jury zasiądą trzy osoby!

2019-08-16 9:40
Ola Jordan
Autor: WBF

Poznajemy kolejne szczegóły nowej, dziesiątej edycji Tańca z Gwiazdami. Uczestnicy show wiedzą już, z kim zatańczą na parkiecie, a my wiemy, kiedy show wróci na antenę Polsatu. Wśród ujawnionych informacji znalazła się jeszcze jedna - wśród jurorów Tańca z Gwiazdami 10 zabraknie Oli Jordan. Czy ktoś ją zastąpi?

Już za niecały miesiąc Taniec z Gwiazdami 10 zadebiutuje na antenie Polsatu. Gwiazdy najnowszej edycji trenują już na salach tanecznych, by zachwycić widzów i jurorów show. Stacji jak zawsze udało się skompletować bardzo ciekawą ekipę uczestników - znaleźli się wśród nich m.in. Reni Jusis, małżeństwo Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana, Ola Kot z Eska TV czy Damian Kordas.

1. odcinek Tańca z Gwiazdami 10 zobaczymy w Polsacie już 13 września. Niestety, nie wszyscy jurorzy wrócą na swoje miejsca za jurorskim stołem. Jak donoszą media, w tej edycji show zabraknie Oli Jordan.

Taniec z Gwiazdami 10: Ola Jordan poza jury

Portal Wirtualne Media poinformował, że Ola Jordan nie zasiądzie w jury Tańca z Gwiazdami 10. Przypomnijmy, że Ola oceniała występy uczestników w dwóch poprzednich edycjach i zyskała sporą sympatię widzów. Na co dzień gwiazda mieszka w Wielkiej Brytanii i to właśnie tam - zanim zasiadła w jury polskiego Tańca z Gwiazdami - występowała w show jako tancerka. Zdobyła Kryształową Kulę w parze z dziennikarzem Chrisem Hollinsem.

Pozostały skład jury Tańca z Gwiazdami 10 się nie zmieni - występy gwiazd oceniać będą Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski.

Będziecie tęsknić za Olą Jordan w Tańcu z Gwiazdami 10?

NAJNOWSZE