Szok

Ola Ciupa i Kubańczyk rozstali się. Wiadomo, co było powodem rozpadu relacji

2024-04-02 21:56

W czasach, kiedy chętnie dzielimy się fragmentami naszego życia w mediach społecznościowych, "internetowi detektywi" z łatwością mogą wytropić wszelkie kryzysy. Nie inaczej było w przypadku Oli Ciupy i Kubańczyka. Dociekliwi internauci już jakiś czas temu podejrzewali, że para mogła się rozstać. Jako dowód wskazywali brak wspólnych fotografii. Okazuje się, że związek rapera i influencerki rzeczywiście się zakończył.

Znana z eurowizyjnego hitu Donatana "My Słowianie" Ola Ciupa oraz raper Jakub Michał "Kubańczyk" Flas ogłosili, że są parą już w 2019 roku. Chętnie pokazywali się na "ściankach" oraz dzielili się swoim życiem w mediach społecznościowych. W 2022 roku media obiegła informacja, że para się rozstała. Wówczas w jednym ze wpisów w mediach społecznościowych muzyk tłumaczył, że zmaga się z uzależnieniem od marihuany, które miało wpływ na jego związek z próbującej swoich sił jako Dj-ka Olą.

Kubańczyk szczerze o walce z demonami przed High League 7: Bycie Kubańczykiem nie jest łatwe

Przez ostatni rok oszukiwałem sam siebie – przecież wiedziałem, że mam problemy zdrowotne, a mimo to w mojej głowie ubzdurało się, że jestem niezniszczalny. Po rozstaniu z Olą moje imprezowe alter ego wróciło z podwójna mocą – jak każdy z Was popełniałem błędy i myślałem, że zapiję smutek i złość - wyznał Kubańczyk.

Rok później, po wydaniu przez rapera nowego singla, do którego teledysk powstał w Paryżu, influencerka i muzyk znów do siebie wrócili, byli nawet zaręczeni. Teraz miało dojść do definitywnego rozstania.

Ola Ciupa i Kubańczyk rozstali się. Powodem był nałóg rapera

Mimo iż para dała sobie kolejną szansę, niestety nałóg, z którym zmagał się muzyk, doprowadził do definitywnego rozpadu ich relacji, o czym możemy przeczytać na portalu Pudelek, który powołuje się na informatora z otoczenia pary.

Ola nie mogła już dłużej znieść uzależnienia Kuby. Obiecywał jej, że rzuci palenie i się zmieni. Ona wierzyła i dawała mu kolejne szanse. Często się kłócili, głównym powodem był nałóg Kubańczyka. W końcu Ola powiedziała dość. Rozstali się w połowie lutego - czytamy.

Myślicie, że Ola Ciupa i Kubańczyk rozstali się na dobre? Czy istnieje szans, że ponownie do siebie wrócą?

Listen on Spreaker.