Meghan i Harry

i

Autor: EastNews

Meghan i Harry w końcu się na to zdobyli. Spotkają się z królową po ponad dwóch latach!

2022-04-15 10:50

Odejście Meghan i Harrego z pałacu, choć było niechlubne, tak na pewno było huczne. Para zaszyła się w Stanach Zjednoczonych, gdzie wychowuje dwójkę dzieci z dala od dworskiej codzienności. Po dwóch latach nieoczekiwanie zawitali nie tylko do Wielkiej Brytanii, ale i do samej królowej Elżbiety. Dlaczego niepokorni małżonkowie zmienili zdanie i w końcu zdecydowali się na konfrontację z bliskimi?

W 2020 roku świat obiegła wieść o tym, że Meghan i Harry obrazili się na resztę "royalsów". Małżonkowie postanowili wyprowadzić się z Wielkiej Brytanii i zacząć życie na nowo w USA. Tam wychowują dwójkę dzieci - Archiego i Lilibet. Choć para w wielu miejscach na świecie cieszy się mianem celebrytów, tak Brytyjczycy Meghan i Harrego traktują raczej z ograniczoną sympatią. Z napiętymi stosunkami rodzinnymi na czele niepokorni małżonkowie przez dwa lata unikali więc wizyt w Windsorze. O ile Harry znalazł kilka razy czas na złożenie krótkiej wizyty rodzinie, o tyle Meghan, jak z pałacu wyszłą, tak więcej tam stopy nie postawiła. 

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE

Jeszcze niedawno podróżujący po Europie Harry uznał, że niemożliwym jest wzięcie przez niego udziału w uroczystościach związanych z pierwszą rocznicą śmierci księcia Filipa. Mimo wszystko po Holandii udało mu się w tym czasie podróżować bez większych problemów. Wydawało się, że Harrego ściągnąć do pałacu się nie da, dlatego jakie było zaskoczenie, gdy media dowiedziały się, że nie dość, że tam zawitał to w dodatku u boku żony. 

Meghan i Harry udali się do Windsoru, gdzie spotkali się z samą królową i księciem Karolem. Niestety głowa Wielkiej Brytanii nie miała okazji przywitać prawnuków ani zobaczyć po raz pierwszy Lilibet, ponieważ dzieci byłej pary książęcej zostały w domu. Nie podano oficjalnego powodu wizyty tej dwójki w pałacu. Media domniemają jednak, że może mieć to związek ze stanem zdrowotnym królowej. Wiadome jest już, że nie będzie w stanie pojawić się na kolejnych ważnych nabożeństwach związanych z obchodami Wielkanocy. 

Sonda
Lubisz księcia Harry'ego i księżną Meghan?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE