Offset dostał od Cardi B na urodziny pół mln dolarów i striptizerki! WIDEO 18+!

2019-12-14 19:07 nk
Cardi B i Offset
Autor: www.instagram.com/iamcardib

14 grudnia 2019 Offset z grupy Migos skończył 28 lat. Z tej okazji raper urządził mega imprezę z mnóstwem twerkujących striptizerek, które jego żona, Cardi B, zagrzewała do twerkowania na jego kolanach! Po całej podłodze walały się sterty pieniędzy, a goście raczyli się... kanapkami! Zobaczcie, jak świętuje się urodziny w świecie zamożnych raperów!

14 grudnia 2019 Offset skończył 28 lat. Z tej okazji mąż Cardi B dostał bez wątpienia najcenniejszy prezent w swoim życiu - żywą gotówkę o łącznej wartości 500 tysięcy dolarów! Cardi B nie wiedziała, co podarować mężowi, który ma już wszystkie możliwe samochody, biżuterię i ciuchy. Dlatego stwierdziła, że da mu po prostu furę kasy - logiczny wniosek, prawda? Jednak nie mniej, niż prezent, szokuje impreza, jaką raperka urządziła dla ukochanego!

Offset: urodziny na bogato!

Cardi B zamieściła na Instagramie stories z imprezy urodzinowej męża. A było naprawdę grubo!

W filmikach widzimy kilka bardzo skąpo ubranych striptizerek o bardzo kobiecych kształtach, które są obsypywane dosłownie deszczem pieniędzy. Kasa wala się wszędzie po podłodze, rozrzucana przez Offseta i jego kolegów. Sama Cardi B natomiast zagrzewa striptizerki do twerkowania i tańczenia na kolanach jej męża!

Tych urodzin Offset chyba nigdy nie zapomni... O ile je w ogóle pamięta! ;)

NAJNOWSZE