metamorfoza

Od "Kawa czy herbata?" po "Mam Talent". Tak na przestrzeni lat zmieniała się Agnieszka Woźniak-Starak

2024-04-22 12:21

Agnieszka Woźniak-Starak to znana polska dziennikarka, prezenterka i celebrytka. Zasłynęła z programu "Kawa czy herbata?", chociaż najwięcej osób pamięta ją z "Dzień dobry TVN". Jak zmieniała się na przestrzeni lat i co o niej wiemy?

Agnieszka Woźniak-Starak - Wiek

Agnieszka Woźniak-Starak urodziła się 15 kwietnia w 1978 roku w Warszawie.

Agnieszka Woźniak-Starak - Radio i Telewizja

Agnieszka Woźniak-Starak rozpoczynała swoją dziennikarską karierę jako redaktorka Radiowej Jedynki, w której pracowała od 2003 do 2004 roku. Od 2005 do 2012 roku pracowała w TVP. Prowadziła poranne pasmo "Kawa czy herbata?". Wielokrotnie występowała również w roli konferansjerki podczas Krajowych Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu. Od 2010 do 2012 roku prowadziła "Pytanie na śniadanie". W 2012 roku była gospodarzem "Bitwy na głosy". Od 2013 roku pracowała dla TVN-u. Prowadziła programy: "Aplauz, aplauz!, "Ameryka Express", "Na językach", "Stylowy magazyn", "Big Brother Arena". W 2012-2013 współprowadziła z Kubą Wojewódzkim audycje w Esce Rock - "Zwolnienie z WF-u". Od 2023 roku prowadzi w parze z Ewą Drzyzgą "Dzień dobry TVN". W 2024 roku dołączyła do ekipy "Onet Rano".

Niepokojące doniesienia od Agnieszki Woźniak-Starak. Następne martwe zwierzę w Kosewie

Agnieszka Woźniak-Starak - Mąż i dzieci

Agnieszka Woźniak-Starak wyszła za Adama Badziaka w 2008 roku. Para rozstała się w 2012 roku, a w 2015 się rozwiodła. W 2015 roku zaręczyła się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, z którym wzięła ślub rok później. Piotr zginął tragicznie w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno w 2019 roku. W 2020 roku związała się z Maciejem Pasikowskim - znanym restauratorem. W przestrzeni publicznej nie widnieje informacja o tym, by Agnieszka Woźniak-Starak miała dzieci.

Agnieszka Woźniak- Starak i Piotr Woźniak- Starak: historia miłości dziennikarki i milionera. "Zjawił się o szóstej rano pod moimi drzwiami, na bosaka (...)"

Agnieszka Woźniak-Starak - Mam Talent

Agnieszka Woźniak-Starak jest współprowadzącą popularny program rozrywkowy "Mam Talent". Została nią w 15. edycji programu. Wspólnie z Jankiem Pirowskim towarzyszy uczestnikom na backstage'u i dodaje im otuchy. Jako współprowadzący program, mają prawo do wciśnięcia "złotego guzika", który gwarantuje uczestnikom przejście, bezpośrednio do półfinału "Mam Talent".

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Staraka